Ketvirtadienį su Kėdainių rajono meru Sauliumi Grinkevičiumi susitiko restoranų tinklo „Hesburger“ atstovas Nico Salmela, kuris su savivaldybės vadovu aptarė galimą tolesnį bendradarbiavimą.

Kėdainiuose viešėjo ir su meru susitiko „Hesburger“ atstovas Nico Salmela ir aptarė tolimesnes bendradarbiavimo galimybes.

Pirmą kartą Kėdainiuose apsilankęs atstovas apžiūrėjo potencialias vietas, kur galėtų įsikurti šio restoranų tinklo maitinimo įstaiga, tačiau pabrėžė, kad kol kas dar nėra susidaręs galutinės nuomonės, kur šis restoranas galėtų įsikurti.

„Bendri mano įspūdžiai apie Kėdainių miestą yra pakankamai geri, todėl tokios pirmosios mūsų žvalgytuvės mieste ir įvyko. Tikiu, kad laikui bėgant „Hesburger“ bus ir Kėdainiuose. Pagrindinis mūsų įsikūrimo kriterijus yra pakankamas pirkėjų skaičius“, – kalbėjo svečias.

Norima, kad restoranas įsikurtų prie J. Basanavičiaus gatvės, intensyvioje vietoje, pro kurią eitų nemaži žmonių srautai, pageidautina, kad maitinimo įstaiga būtų gerai matoma.

Kol kas yra numatytos ir aptartos trys galimos vietos: J. Basanavičiaus gatvėje prie Giraitės turgavietės bei prie miesto parko (nugriauto pastato vietoje) bei Senosios Rinkos aikštėje.

Savivaldybės meras S. Grinkevičius teigė, kad kol kas vyksta tik pirmieji susitikimai ir aptarimai. „Atstovas patikino, kad Kėdainiai yra numatyti jų plėtros planuose. Kol kas apsitarėme, kokios vietos jį domina ir kokias vietas mes, kaip miestas, galėtume pasiūlyti. Ir toliau bus tęsiami susitikimai ir pokalbiai“, – teigė S. Grinkevičius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.