Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Kauno departamento Kėdainių skyriaus specialistai, periodiškai vykdydami grožio paslaugas teikiančių fizinių ir juridinių asmenų valstybinę visuomenės sveikatos saugos kontrolę, nustatė, kad Kėdainiuose grožio paslaugos teikiamos saugiai.

Grožio paslaugų (plaukų, nagų, veido, kūno, permanentinio makiažo, papuošalų vėrimo) atitiktis vertinama pagal Lietuvos higienos normą HN 117:2007 „Grožio paslaugų sveikatos saugos reikalavimai“.

Šiais metais Kėdainiuose patikrinta 50 grožio paslaugas teikiančių fizinių asmenų ir įmonių, iš kurių tik vienoje nustatyti pažeidimai: teikiamos paslaugos neatitinka leidime-higienos pase ir ūkinės komercinės veiklos vykdymo sąlygų vertinimo pažymoje nurodytų paslaugų. Duotas nurodymas, nedelsiant pašalinti pažeidimą, taip pat buvo taikytos administracinio poveikio priemonės.

Pastebėjus, kad nesilaikoma higienos normų reikalavimų, prašome apie tai informuoti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Kauno departamento Kėdainių skyrių (Budrio g. 7, Kėdainiai, tel. (8347) 60422, el.p.kedainiai@nvsc.lt).

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.