Mes esame vaikų ir jaunimo savanorių asociacija „Spindulys“! Jau dabar mūsų, savanorių, yra net 25. Mūsų grupę sudaro moksleiviai iš įvairių Kėdainių miesto ir rajono mokyklų. Esame visi skirtingi, bet atradę bendrą tikslą, susibūrėme kartu ir mėginsime, kaip tikri saulės spinduliai, prašviesinti savo ir jūsų dienas.

Vieni iš svarbesnių mūsų išsikeltų tikslų: kad kiekvienas, esantis mūsų tarpe, atrastų ir išreikštų save. Sieksime tvirto komandinio ryšio ir vykdysime lyderystės ugdymą. Garsinsime savo organizaciją gerais darbais, savanoriaudami labdaros akcijose ir puoselėdami tautiškumą bei patriotizmą. Taip pat kiekvienam savanoriui padėsime kuo labiau pasitikėti savimi, sudarysime sąlygas atrasti save, pajusti savo vertę ir reikšmingumą komandoje,

Į vieną didelį kolektyvą mus subūrė ilgą pedagoginę darbo patirtį turinti, tačiau jaunatviška ir energinga vadovė, J. Paukštelio progimnazijos ir šviesiosios gimnazijos tikybos mokytoja metodininkė Sandra Palubeckė, kuriai jau dabar jaučiame didžiausią dėkingumą. Mes, savanoriai, visi esame motyvuoti ir pilni užsidegimo, bet tokie esame tik mūsų vadovės Sandros dėka. Šis žmogus mus subūrė, įkvėpė savo idėja kurti Kėdainių dekanato savanorių organizaciją ir dėl to mes startuojame su didžiule jėga ir jaučiamės taip, lyg dirbtume kartu jau ilgus metus ir būtume viena didelė šeima. Tikimės, jog ši bendrai uždegta liepsna mūsų širdyse niekada neužges.

Kiekvieną dieną mes pradedame mūsų internetinio puslapio administratoriaus Luko Muraškino citatomis. Tai padeda mums, savanoriams, motyvuotai ir produktyviai pradėti savo dienos darbus.  Nes ,,Viską, ką darote, darykite su meile“ – to niekada nepamirštame, tai yra ,,Spindulio“ devizu tapusi citata, kurią perskaitėme Šventajame Rašte.

Esame numatę ir metinį veiklos planą. Jame yra įvairiausių veiklų ir idėjų, kurias siūlo patys „Spindulio“ savanoriai. Pirma mums kilo idėja sukurti ir įrašyti savanorių himną. Turime dainuojančių ir grojančių bei poeziją kuriančių savanorių, kurie nestokoja kūrybiškumo ir pagyvina mūsų susirinkimus giesmėmis. Esame suplanavę rugsėjo viduryje surengti atvirą kino vakarą jaunimui, o po to aptarti filmą, turime idėją vykdyti komandos formavimo mokymus, susitikti su kitų miestų savanoriais ir taip dalintis patirtimi. Rengsime debatus įvairiomis, jaunimui aktualiomis temomis, kviesimės lektorius, organizuosime Rekolekcijas, rengsime vasaros ir žiemos stovyklas, vykdysime pilietines akcijas. Prie mūsų nori prisijungti ir pradinių klasių mokinukai, dėl to rengsime mokymus „mažiesiems savanoriams“. Mūsų komandai kūrybiškumo sudarant metinį veiklos planą tikrai nepritrūko. Mes esame pilni minčių, planų ir įdomių idėjų.

Susidomėjai? Sek naujienas Facebook puslapyje ,,Kėdainių savanoriai „Spindulys” ir internetiniame puslapyje spindulysblog.wordpress.com. Kviečiame tave! Priimsim. Gerbsim. Mylėsim. Saugosim. Ateik. Pamatyk. Prisijunk! Nes čia – gera. .

Tikime, kad gerumo pasaulyje niekad nebus per daug ir stengsimės viską, ką darome, daryti su meile!

Savanorių organizacijos ,,Spindulys‘‘ Prezidentė Saulė Balsytė

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.