Viena didžiausių regioninių telekomunikacijų bendrovių KLI LT, paslaugas teikianti ir Kėdainių rajone, nuo šiol veiks kitu pavadinimu. 19 metų veikianti bendrovė tampa „Besmegeniais“, šios įmonės vardu išrašytas sąskaitas jau gavo KLI LT klientai.

„Naujasis vardas buvo pasirinktas dėl jo žaismingumo, emocijos – visi, tikrai visi, išgirdę šį pavadinimą bent jau nusišypso, tad mūsų tikslas pasiektas – juk mes teikiame paslaugas, kurios neatsiejamos nuo pramogų, malonių emocijų ir potyrių, be to, įmonė įkurta tuomet, kai žiema atsiveria visu savo grožiu – sausio 27 dieną“, – pranešime cituojamas uždarosios akcinės bendrovės „Besmegeniai“ direktorius Linas Prušinskas.

Įmonė Besmegeniai internetą ir televiziją teikia šviesolaidiniais ir belaidžiais tinklais, kelių technologijų naudojimas suteikia galimybę pasiekti ne tik miestų, bet ir kaimų, daugiabučių ir privačių namų gyventojus bei įmones.

2000 metais įkurta įmonė paslaugas teikia Mažeikių, Telšių, Plungės, Skuodo, Jurbarko, Tauragės, Kėdainių, Kauno, Akmenės miestuose ir jų rajonuose bei Kuršėnuose Naujojoje Akmenėje, Ventoje ir Viekšniuose.

Registrų centro duomenimis, ši telekomunikacijų bendrovė pradžioje buvo registruota ir kurį laiką veikė kaip L. Prušinsko individuali įmonė „Kompiuterinis langas“. Vėliau buvo pakeistas statusas ir individuali įmonė tapo uždarąja akcine bendrove „KLI LT“, o galiausiai – persivadino į „Besmegenius“.

Verslo informacijos portalo rekvizitai.lt duomenimis, šiuo metu bendrovėje „Besmegeniai“ dirba 36 žmonės.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.