Kėdainių rajono verslo bendruomenė ir jų bičiuliai rinkosi į visame pasaulyje žinomą verslo rekomendacijų organizacijos BNI (Business Network International) skyriaus atidarymo šventę.  

Ankstyvą gegužės 9-osios dienos rytą oficialiai duris atvėrė jau 17 tarptautinės BNI organizacijos skyrius Lietuvoje – BNI Kėdainis.

Kėdainių klube savo rekomendacijomis, patirtimi ir žiniomis  vienas su kitu dalinosi 28 Kėdainių verslo atstovai. Tiek skyrius turi jau įregistruotų narių. Visi jie pagal geriausią praktiką kuria tvirtus tarpusavio ryšius.

Dalinimosi ir savitarpio pagalbos idėjai pritariantys kraštiečiai rinkosi ir būrėsi ne vieną mėnesį. Iš viso klubą aplankė daugiau kaip 160 skirtingų verslų atstovų. Jie dalinosi idėjomis ir pasiekimais, mezgė pažintis ir gilinosi į įvairias sritis.

Pieš pat atidarymą keturias savaites jau tik nariams vyko pagal specialią programą sudaryti verslo mokymai ir konsultacijos. Skyriaus nariai tobulino savo viešojo kalbėjimo, verslo pristatymo, tikslų išgryninimo įgūdžius, mokėsi įvertinti klientus ir jų poreikius bei savo teikiamas paslaugas.

Dabar klubas jau pasirengęs veikti kaip savarankiškas skyrius ir turi ambicijų plėsti bendraminčių ratą, vystyti tinklą, dalintis rekomendacijomis bei kurti ateities idėjas.

Pagrindiniai klubo tikslai: vienyti bendraminčius, žmones sugebančius dalintis, padėti vieni kitiems, megzti naujas pažintis, vystyti pasitikėjimu grįstus santykius ir keistis vieni su kitais kokybiškomis, šiltomis bei verslui reikalingomis rekomendacijomis.

BNI Kėdainis misija – vienyti tik patikimus ir aktyvius narius bei padėti jiems augti. Ambicingi tikslai turi ir išraišką skaičiais. BNI Kėdainis tikisi pasiekti 3 mln. Eur rekomendacijų apyvartą. Skyrius kelia sau tikslą vienyti ne mažiau kaip 45 skirtingus verslus.

Klubo direktorius – Tomas Slausgalvis. Savo Prezidentu pirmajai kadencijai skyriaus nariai išsirinko kraštietį UAB „Mano konsultantas“ įkūrėją Giedrių Lužiną. Jo pavaduotoja kokybei išrinkta Justina Kočetova (MB „ŠamŪkis“), o pavaduotoju plėtrai – Mantas Petrulis (Viešbutis restoranas „Grėjaus namas“) .

Daug įvairios patirties turintis ir savo verslą vystantis BNI Kėdainis prezidentas  Giedrius Lužinas sako, kad vadyboje yra svarbūs 3 dalykai: strategija, taktika ir veiksmai. Tarptautiniuose klubuose visi nariai žino organizacijos strategiją ir ką kiekvienas asmeniškai turi padaryti,  kad pasiektų bendrą tikslą, jų veiksmai matuojami ir vertinami. Tai užtikrina, kad klubo veikla būtų tikslinga ir orientuota į rezultatą.

„Skyriaus mikroklimatą formuoja skirtingi verslai ir žmonių pasiryžimas vienas kitam padėti. Tai verčia pasitempti ir prieš klubo narį, ir prieš jo klientą, tačiau svarbu ne tik tai. Tokie klubai sukuria pridėtinę vertę ir kraštui“ –  įsitikinęs Giedrius Lužinas.

Į klubo atidarymą Kėdainių arenoje susirinko beveik 200 svečių. Klubiečius sveikino visos Lietuvos verslo elito bendruomenė. Sveikinimo žodį tarė Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.

Visi klubai veikia pagal vienodą schemą, tačiau kiekvienas turi savo tikslus ir tradicijas. Kėdainių klubo nariai renkasi kiekvieną trečiadienį restorano „Grėjaus namas“ didžiojoje salėje.  Septintą ryto jau startuoja pagrindinis susirinkimas. Vėliau būna verslo pusryčiai. Klube nuolat būna svečių iš visos Lietuvos, kuriems įdomūs kėdainiečių verslai ir naujos patirtys.

Gal daug kam atrodo ir neįtikėtina, bet rytines valandos ir gera bendraminčių komanda padeda daug nuveikti dar iki įprastos darbo dienos pradžios. Anksti ryte, kai rekomendacijos ir patarimai jau išdalinti, visi išskuba į savo darbus. Kėdainiečiai pasižymi, kaip vienas iš linksmiausių rimtiems darbams nusiteikusių Lietuvos klubų.

Narystė BNI suteikia galimybę plėsti verslo ryšius. Nariams duodamos žinios ir įrankiai kaip pasinaudoti jau sukurtu verslo rekomendacijų tinklu ir padėti savo verslui ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

BNI Lietuva misija – padėti patikimam verslui augti, suteikiant papildomą pelningų užsakymų srautą.

Pasaulinė verslo ryšių ir rekomendacijų organizacija BNI įkurta 1985 metais. Lietuvoje pirmasis klubas pradėjo veikti 2014 metais. Jos nariais yra verslininkai ir profesionalai, kurie padeda vieni kitų verslams augti. Pagrindinė organizacijos vertybė – besidalinantys visada laimi (angl. Givers Gain) Organizacijos vertybės:  santykių kūrimas, mokymasis visą gyvenimą, tradicijos ir inovacijos, pozityvus požiūris, atskaitingumas, pripažinimas.

BNI Kėdainis Skyriaus nariai: Adas Laurinaitis (UAB „Projektas KARMA“), Asta Prascienė (UADBB „Socialinės garantijos“), Audrius Stašaitis (UAB „DIN TECHA“), Banga Reifonienė (GIG Capital LTD), Darius Genelevičius („UAB Jursida“), Diana Dvelienė (UAB „Minvalda“), Egidijus Žaltauskas („Kauno kredito unija“), Erikas Augustinavičius (MB „Šušvės midus“) Gediminas Norkus (Linėja transport“), Giedrė Minelgaitė – Dautorė (Vizualinio meno studija), Giedrius Balčiūnas (REMAX), Giedrius Lužinas (UAB „Mano konsultantas“), kaučingo trenerė Indrė Ulinskienė, Ingrida Bilaišytė Babenskienė (UAB „Savas buhalteris“), Julija Kalpokienė (Advokatų profesinė bendrija „Dumčaitienė, Vosyliūtė ir partneriai“), Jurga Januškevičienė (UAB „Verslo aljansas“), Jurgita Liebienė (Šokių studija Izzadora), Justina Kočetova (MB „ŠamŪkis“), Kąstytis Grigaitis UAB „GRIFUS“, Kristina Čiurilienė (UAB „Burnos priežiūros specialistai“) Laima Banienė („Superturas“), Lenas Rimas (UAB „Elektrometa“), Lina Marmaitė („Josvainių gėlės“), Mantas Petrulis (viešbutis restoranas „Grėjaus namas“), Paulius Grinkevičius (UAB „Daumantai LT“), Raimundas Rančialiauskas (statybos darbai, stogų dengimas), Saida Judikauskaitė (UAB „AGROJUDA“), Saulius Jurevičius (UAB „AUTOFANAS“), klubo direktorius Tomas Slausgalvis, klubo ambasadorė Jorūnė Liutkienė.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Giedrės Minelgaitės-Dautorės nuotr.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.