Kol tokie geri orai, Kėdainiuose galima išbandyti dar vieną pramogą: pasivažinėti paspirtukais. Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centras siūlo elektrinių paspirtukų nuomą ir pateikia specialų maršrutą. Iš viso nuomojami 4 paspirtukai.

Kol kas ši paslauga nėra labai populiari, nes galbūt ne visi dar apie tokią galimybę ir žino. Anot Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centro direktorės Dainos Balasevičienės, nuo liepos pradžios iki rugpjūčio pradžios buvo tik viena diena, kai buvo išnuomoti visi  keturi paspirtukai.

Paspirtukų maršrutas senamiestyje

Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centras yra parengęs maršrutą, skirtą būtent besinaudojantiems paspirtukais. Pradėjus kelią ties pačiu Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centru, Didžiosios Rinkos aikštėje aplankomas paminklas Radviloms, Stiklių namai, apžiūrima rotušė bei Evangelikų reformatų bažnyčia. Šalia jos Arnetų name įsikūręs Tradicinių amatų centras.

Tada Radvilų gatve pavažiavus į priekį dešinėje pusėje galima pamatyti Kėdainių krašto muziejų, čia pat juk ir Šv. Juozapo bažnyčia ir varpinė. Dar pavažiavus Radvilų gatve, bus pasiekta Knypavos Rinkos aikštė su fontanėliu. Pavažiavus Josvainių gatve, Didžiojoje gatvėje bus Šviesioji gimnazija, šalia kurios ir Kristaus atsimainymo cerkvė.

Paskui maršrute siūloma aplankyti Skulptūrų parką, esantį ant upės kranto, ir pasiekti Senosios Rinkos aikštę bei sinagogų kompleksą. Maršrutą (grafinį vaizdą) galima rasti Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centro svetainėje.Paspirtukų nuomos įkainiai 

Elektriniai paspirtukai nuomojami Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centre, Didžiosios Rinkos a. 6-3. Paspirtuko nuomos kaina valandai: suaugusiems − 7,26 Eur, vaikams (nuo 14 m.) − 4,84 Eur, parai − 24,20 Eur. Nuomojant paspirtuką paliekamas užstatas: 1 paspirtukas − 50 Eur, 2 paspirtukai ir daugiau − 100 Eur.

Paspirtukų nuomos taisyklės

2019 m. birželio 28 d. Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centro direktoriaus įsakymu Nr. 24 yra patvirtintos Elektrinių paspirtukų ir apsaugos priemonių nuomos taisyklės ir sąlygos.

Jas galima rasti Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centro svetainėje. Paspirtukas išnuomojamas ne jaunesniems kaip 18 metų asmenims, pateikus asmens dokumentą. Nuomininkas pasirašo perdavimo ir priėmimo aktą.

Nuo pasirašymo pradedamas skaičiuoti nuomos laikas. Paspirtuku važiuojant reikia laikytis eismo taisyklių ir, jei bus pažeidimų, teks mokėti baudas. Negalima paspirtuku važinėti smėliu ir netinkamais keliais, kad nebūtų sugadintas. Negalima naudotis reklamos ar komerciniais tikslais, nesuderinus su nuomotoju. Taisyklėse yra numatytos konkrečios sumos žalai atlyginti (pvz., padangos pradūrimas kainuos 5 Eur, pamestas ar sugadintas šalmas – 30 Eur ir pan.).

About The Author

Related Posts

One Response

  1. bikko.lt

    Tikiuosi pavasari vel bus tokia galimybe. Tikrai patiko tokia pramoga ir svarstau ar nekeisti automobilio i elektrini paspirtuka. Juk taip ir daugiau laiko gryname ore praleidi, ne tik degalus taupai

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.