Šiuolaikinio ir gatvės šokių grupių rajone yra ne viena. Scenoje kiekviena jų rodė savo sugebėjimus.

Šiuolaikinio ir gatvės šokių grupių rajone yra ne viena. Scenoje kiekviena jų rodė savo sugebėjimus.

Šiuolaikiniai ir gatvės šokiai – populiarūs ir mėgiami tarp krašto jaunuolių. Praėjusį penktadienį Kėdainių kultūros centre rinkosi šokėjai ir scenoje demonstravo savo originalius šokių numerius. Renginys – tarsi įžanga į rajoninę dainų ir šokių šventę, kurioje pasirodys ir liaudies, ir šiuolaikinio šokio šokėjai.

Šventė vyks gegužės mėnesį, tačiau jai intensyviai ruošiamasi jau dabar. Kėdainių kultūros centre pasirodžiusios devynios intensyviai besitreniruojančios šokių grupės parodė, ką moka geriausiai.

Iš pasirodymų bus atrinkti geriausi ir vėliau, šventei, bus sudėliota originali kompozicija.

Kėdainių J. Paukštelio progimnazijos pedagogė Rita Rudokaitė-Stanišauskienė teigė jau turinti viziją, kaip turėtų atrodyti galutinis pasirodymas. Tiesa, dar yra nemažai laiko, tad laiko mokymuisi, tobulėjimui dar yra.

R. Rudokaitė-Stanišauskienė teigė jau turinti viziją, kaip atrodys galutinė šokių kompozicija. Ją galėsite išvysti ir jūs jau gegužės mėnesį!

R. Rudokaitė-Stanišauskienė teigė jau turinti viziją, kaip atrodys galutinė šokių kompozicija. Ją galėsite išvysti ir jūs jau gegužės mėnesį!

„Susirinkome pirmiausiai gerai ir turiningai praleisti penktadienio vakaro. Kėdainiuose yra labai daug šokančio jaunimo. Renginių, kuriuose vaikai galėtų save parodyti, save realizuoti, yra labai mažai. Todėl pirmiausiai susirinkome parodyti, ką išmokome. Taip pat norime atrinkti šokius, kurie dalyvaus dainų ir šokių šventėje. Vėliau tuos šokius sudėliosime ir turėsime bendrą, gražų pasirodymą. Stengsimės, kad kuo daugiau vaikų save parodytų“, – sakė pedagogė.

Tądien scenoje pasirodė J. Paukštelio pagrindinės mokyklos šiuolaikinio šokio grupės „Artišokas“ ir „XXM“, vaikų šiuolaikinio šokio grupė „Mistika“ iš Pelėdnagių, šiuolaikinio šokio grupė „Step by Step“ iš Krakių. Taip pat pasirodė šiuolaikinio šokių grupės iš Šėtos kultūros centro, Ryto progimnazijos, taip pat ir „Rio Mix“ iš „Atžalyno“ gimnazijos. Scenoje šoko ir gatvės šokių grupės: „Altima“ ir „Beat KillaZ“.

Gatvės šokių grupė "Beat KilleZ" nariai kartu su savo treneriu K. Mongirdu.

Gatvės šokių grupė “Beat KillaZ” nariai kartu su savo treneriu K. Mongirdu.

Grupės „Beat KillaZ“ vadovas Karolis Mongirdas sakė, kad šokis jį lydi jau ne vienerius metus, o pastaruosius trejus vaikinas dirba treneriu.

„Su šokiu susipažinau būdamas maždaug 12 metų. Kasmet vis labiau patikdavo šokti ir štai jau trejus metus esu šokių treneris. Ieškau naujų šokio idėjų, dalyvauju seminaruose, bendrauju su kitais treneriais. Mūsų kolektyvo didžiąją dalį sudaro naujokai. Grupė įsikūrė prieš kelerius metus“, – sakė vaikinas. Šioje grupėje yra apie 20 jaunuolių iš miesto ir rajono gyvenviečių.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.