Kėdainiuose tenisas – mėgstama sporto šaka. Mieste lig šiol veikė du teniso klubai: „Harmonija“ ir „Rasa“, tačiau nuo sausio mėnesio jie abu susijungė ir tapo Kėdainių teniso klubu. Prezidentu paskirtas Aivaras Beinortas, kuris teigė besitikintis, kad tenisas mūsų mieste bus dar labiau mėgstamas ne tik vyresniųjų, bet ir jaunimo. 

„Kėdainių teniso klubo“ prezidentas A. Beinortas kviečia į klubo veiklą įsijungti ir tenisą žaisti mėgstantį jaunimą.

Pasak pašnekovo, apie abiejų klubų susijungimą kalbos ėjo jau seniai. „Šios permainos brendo kurį laiką – apie susijungimą buvo kalbama jau nuo praėjusių metų. Abiejų klubų nariai dvejojo, galvojo – buvo ir pritariančių tokiam žingsniui, buvo ir nepritariančių tam. Prie vieningos nuomonės priėjome tik gruodžio mėnesį, o jau nuo šių metų sausio įsteigėme Kėdainių teniso klubą. Kiek man žinoma, anksčiau Kėdainiuose taip pat buvo vienas teniso klubas, vėliau nuo jo atsiskyrė klubas „Rasa“. Taigi, tarsi grįžom į praeitį“, – sakė A. Beinortas.
Sujungę pajėgas į vieną klubą, kėdainiečiai tikisi mesti iššūkį kitiems Lietuvos tenisininkams.
„Susijungus abiem klubams turime 37 narius (visai neseniai prie mūsų prisijungė dar kelios merginos). Turime 13 moterų ir 24 vyrus. Planuose – naujų, perspektyvių žaidėjų pritraukimas, nes klube dominuoja vyresni žaidėjai. Norėtųsi pritraukti jaunimo. Turime trenerį Julių Sinkevičių, kuris dirba su jaunais žaidėjais“, – sakė pašnekovas.
Klubo tenisininkai nuolat tobulina savo įgūdžius treniruotėse, išbando savo jėgas su kitais Lietuvos teniso klubais.
„Dalyvaujame draugiškų varžybų cikluose, taip pat rengiame ir savo reitinginius turnyrus. Vasarą planuojame surengti atvirą Kėdainių teniso turnyrą, kuriame galėtų dalyvauti ne tik šio klubo nariai, bet ir visi kiti rankose laikantys raketę. Tikrai žinau, kad tokių yra“, – kalbėjo A. Beinortas.
Šiuo metu Kėdainiuose treniruotėms sąlygos yra pakankamos: yra dvi uždaros aikštelės Vilainiuose (ko neturi kiti mažesni miestai), yra ir teniso kortų po atviru dangumi. Tiesa, aikštelių dangos jau yra gerokai nusidėvėjusios.
Išsamesnę informaciją apie klubo veiklą bei vadovo kontaktus rasite internetinėje svetainėje www.kedainiutenisas.eu

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.