Kėdainių rajono valdantieji ėmėsi reformų savivaldybės administracijoje. Vietoje Švietimo ir kultūros skyriaus bei Sporto ir turizmo skyriaus numatoma įsteigti Švietimo skyrių bei Kultūros ir sporto skyrių. Taip pat įsteigta nauja vyriausiojo specialisto, nevyriausybinių organizacijų koordinatoriaus pareigybė.


Tokį siūlymą savivaldybės tarybai parengė administracijos direktorius Arūnas Kacevičius.

Šis siūlymas reformuoti už prioritetinį švietimo sektorių bei kultūrą atsakingą skyrių sulaukė opozicijoje dirbančių savivaldybės tarybos narių reakcijos. Politikai atvirai reiškė abejones šios reformos tikslingumu bei savalaikiškumu.

Kadenciją baigęs rajono vadovas, opozicijos lyderis Saulius Grinkevičius piktinosi, kad jo vadovavimo rajonui metu prioritetine sritimi laikytas turizmas tarsi nustumiamas į šalį ir lieka be šią sritį kuruojančio skyriaus.

Už šią reformą balsavo 17 rajono savivaldybės tarybos narių. „Prieš“ pasisakė opozicijos atstovai: S. Grinkevičius, Jūratė Judickienė, Steponas Navajauskas, Saulius Sinickis, Vilma Šnurevičiūtė, Virginija Baltraitienė ir Sandra Barzdienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.