Prieš šv. Velykas VšĮ Kėdainių PSPC pasipuošė Kėdainių krašto tautodailininkų darbais.Trylika Kėdainių krašto dailininkų draugijos narių parodai skyrė pusšimtį savo tapybos darbų. Kaip sakė Kėdainių krašto dailininkų draugijos pirmininkė Albina Mackevičienė, dauguma šių darbų autorių yra garbaus amžiaus, dažnai besilankantys poliklinikoje, todėl jiems ir patiems bus smagu pamatyti viešai eksponuojamus savo darbus, o galbūt jie pradžiugins ir kitus prie gydytojų kabinetų laukiančius pacientus bei pačius medikus.

Dauguma darbų yra tapyti, keletas iš jų yra austi gobelenai. Vyrauja pačios įvairiausios temos: peizažai, gėlės, jūra, yra keletas objektų. Pavasariška nuotaika dvelkiantys darbai papuošė Kėdainių PSPC pediatrijos, terapijos, dantų gydymo bei kitų skyrių koridorius, Psichikos dienos stacionarą, bei vaikų ir suaugusiųjų registratūras. 

Džiugu, kad darbų autorės ne tik moterys, bet yra ir vyrų. Pačios draugijos pirmininkės darbų šį kartą neišvysime – Albina Mackevičienė pažadėjo savo darbus eksponuoti sekančioje parodoje, kuri pakeis dabartinę. Prieš tai Kėdainių PSPC puošė Kėdainių dailės mokyklos mokinių baigiamieji darbai.

Asta Raicevičienė

VšĮ Kėdainių PSPC atstovė viešiesiems ryšiams

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.