paveikslelis-50208-vbgBalandžio 23 dieną bus sužaistos paskutinės Tete-a-Tete Casino-Lietuvos krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynės. Kai kuriems klubams šis turas bus labai svarbus – ekipos prieš atkrintamąsias varžybas išsiaiškins galutines vietas.

Taip pat paaiškės paskutinę, dešimtąją vietą, užėmusi komanda, kuriai gali tekti atsisveikinti su lyga. Šiuo metu tai gresia po aštuonias pergales turinčioms Kėdainių „Nevėžio“ ir Alytaus „Dzūkijo“ komandoms. Todėl net neverta diskutuoti, kokios svarbios šiems klubams bus paskutinio LKL turo rungtynės. Šeštadienį Kėdainių krepšininkai Klaipėdoje žais su „Neptūnu“, tuo metu „Dzūkija“ sostinėje kovos su Vilniaus „Lietuvos rytu“, kuriam ši dvikova neturės jokios reikšmės turnyro lentelės rikiuotėje.

Trečiadienį į posėdį susirinkę Kėdainių „Nevėžio“ komandos valdybos nariai vieningai pasisakė prieš sutartas rungtynes. „Nevėžio“ klubo valdybai nerimą kelia galima „Lietuvos ryto“ ir „Dzūkijos“ komandų dvikovos baigtis. Ir tam yra pagrindas.

Dar prieš balandžio 13 dienos rungtynes tarp Prienų-Birštono „Vytauto“ ir „Lietuvos ryto“ ekipų žiniasklaidoje pasirodė informacija apie neva galimai sutartas rungtynes. Viena lažybų bendrovė abiejų klubų galimybes vertino lygiai, kita lažybų bendrovė susitikimo favoritu įvardijo „Vytauto“ komandą. Tokiems koeficientams preteksto suteikė tai, jog „Lietuvos rytas“ nebeturėjo dėl ko kovoti LKL turnyro lentelėje, o „Vytautui“ žūtbūt reikėjo pergalės siekiant įsitvirtinti trečiojoje turnyro lentelės vietoje. Prognozės pasitvirtino ir vilniečiai pralaimėjo 77:80.

Analogiška situacija susidariusi ir prieš balandžio 23-iosios „Lietuvos ryto“ ir „Dzūkijos“ akistatą. Pergalė ar nesėkmė sostinės klubui, kuris jau užsitikrinęs antrąją vietą, neturės jokios įtakos turnyro lentelėje. Tuo metu Alytaus komandos iškovota pergalė suteiktų galimybę klubui „Dzūkija“ išvengti paskutinės vietos ir iškritimo iš LKL. Klubo „Nevėžis“ vadovybė nuogąstauja, jog šių rungtynių, kuriose susitiks artimai bendradarbiaujantys klubai, likimas taip pat gali būti nuspręstas iš anksto, nes yra nemažai sąsajų tarp „Dzūkijos“ ir „Lietuvos ryto“. Viena jų: „Lietuvos rytą“ treniruoja vienas „Dzūkijos“ klubo įkūrimo iniciatorių Tomas Pačėsas.

Klubo „Nevėžis“ vadovybė kategoriškai pasisako prieš užkulisinius žaidimus ir yra už švarų bei garbingą žaidimą krepšinio aikštelėje.

Jei krepšinio aikštelėje bus ingnoruojami garbingo žaidimo principai, „Nevėžio“ valdyba yra pasirengusi netgi tokiems žingsniams kaip pasitraukimas iš lygos.

Krepšinio klubas “Nevėžis”

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.