Nors trečiadienis buvo paskutinė diena, kai vienintelis profesionalus profesionalus Kėdainių krepšinio klubas „Nevėžis“ dar turėjo šansų likti elitinėje Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), visus taškus sudėti LKL valdyba klubui skyrė dar dvi dienas. Vakar vykusių derybų metu senieji klubo dalininkai priėmė neeilinį sprendimą. Jie atsisakė savo turimų teisių į klubo valdymą jas perleisdami buvusio krepšinio agento Virginijaus Buloto atstovaujamiems investuotojams.


Liks Kėdainiuose profesionalus krepšinis, ar teks tenkintis mėgėjų lygoje žaidžiančia miesto komanda. Šis klausimas finansinių problemų slegiamam „Kėdainių Nevėžiui“ tapo itin aktualus.

Nors pirmadienį buvo paskelbta, jog seniesiems klubo dalininkams nepavykus suderinti pozicijų su investuotojais, „Nevėžis“ traukiasi iš LKL, pasirodo dar ne viskas paprasta.

Iki trečiadienio, kuomet į neeilinį posėdį rinkosi LKL valdyba, vyko intensyvios derybos. Puikiai suprasdami, jog sprendžiamas ne tik klubo likimas, bet ir arenos bei miesto įvaizdžio klausimas, klubo dalininkai priėmė neeilinį sprendimą.

Daugybę metų „Kėdainių Nevėžyje“ dirbęs, nemažai asmeninio laiko, lėšų bei jėgų atidavęs ilgametis šio klubo prezidentas Romanas Seliava savo teises į klubo valdymą perleido buvusio krepšinio agento V. Buloto atstovaujamai investuotojų grupei.

Pasak R. Seliavos, šis sprendimas priimtas norint išsaugoti tai, kas kurta ilgą laiką – elitinėje šalies krepšinio lygoje žaidžiančią vienintelę profesionalią vyrų krepšinio komandą.

Kartu su R. Seliava pasitikėjimą investuotojais išreiškė ir jiems valdymo teises perleido ir kiti klubo dalininkai.

„Kėdainių mugės“ žiniomis, vienas klubo dalininkų savo teises sutinka perleisti tik su tam tikromis sąlygomis, kurių turinys dar yra tikslinimo fazėje. Būtent ši aplinkybė tapo esmine priežastimi, dėl kurios šiuo metu sprendžia investuotojai.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.