Šiemet Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga švenčia savo įkūrimo 10-metį. Šio gražaus jubiliejaus proga metų pradžioje pradėtas renginių ciklas tęsėsi Jonavos slidinėjimo centro trasoje.

Kėdainių krašto ūkininkai Lietuvą su Valstybės atkūrimo diena pasveikino sportiškai – varžėsi draugiškame slidinėjimo turnyre.

Vasario 16-osios išvakarėse Jonavos Joninių slėnyje esančioje slidinėjimo trasoje aktyvūs Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos nariai demonstravo savo slidinėjimo įgūdžius bei draugiškai tarpusavyje lenktyniavo.
Sąjungos antrus metus iš eilės suorganizuotas renginys buvo ne tik pramoginis. Juo ūkininkai pasveikino Lietuvą su Valstybės atkūrimo diena.
Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pirmininkas Virmantas Ivanauskas džiaugėsi, kad šiemet slidinėjimas sudomino dvigubai daugiau dalyvių ir sirgalių.
Trasoje varžėsi net 22 dalyviai. Buvo išskirtos trys grupės: slidininkų vyrų ir moterų bei snieglentininkų. Nors ir negausiai, bet prie renginio prisijungė ir Jonavos ūkininkų sąjungos atstovai: trys slidininkai vyrai ir viena moteris.
Pasak Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pirmininko Virmanto Ivanausko, taip netradiciškai atšvęsti valstybinę šventę mintis kilo dar pernai, sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną, kurią kėdainiečiai ūkininkai pažymėjo krepšinio turnyru. Šiemet sausio 13-oji taip pat buvo paminėta krepšinio aikštelėje.
„Labai džiaugiuosi, kad mūsų Sąjunga gyvuoja jau dešimt metų. Nuo nedidelio aktyvo mes per tuos metus sustiprėjome ir užaugome. Šiandien mūsų narių skaičius perkopė du šimtus. Nemaža dalis jų aktyvūs, nori bendrauti, susitikti, dalintis patirtimi, ieškoti naujovių. Smagu, kad mums reikia ne tik darbo, bet ir turiningo bendravimo. Labai džiugina mūsų susiėjimai ir naujų tradicijų kūrimas. Kai pernai kolegas pakvietėme savo šalies istorijai svarbią dieną paminėti kitaip, atsirado nemažai pritariančių. Šįmet tai kartojame ir tęsiame. Tikiuosi, kad tokios iniciatyvos tik plėsis. Norime visiems parodyti, kad valstybines šventes galima švęsti kūrybingai, išradingai ir smagiai. Manau, kad aktyvus laisvalaikis, sportas turėtų tapti dažnu mūsų palydovu“, – sakė V. Ivanauskas.
Azartiškas kėdainiečių slidinėjimas Jonavoje truko visą dieną. Jai baigiantis paaiškėjo šio šventiško turnyro nugalėtojai. Vyrų slidininkų grupėje pirmoji vieta teko Aušriui Macijauskui. Antra ir trečia vietomis atitinkamai pasidalino Rimantas Žebarauskas ir Virmantas Ivanauskas, nuo nugalėtojo atsilikę vos keliomis šimtosiomis sekundės dalimis.
Slidininkių moterų grupėje dalyvavusių trijų moterų absoliučia lydere tapo jaunoji ūkininkė Gabija Ivanauskaitė. Antra ir trečia vietomis pasidalino Kristina Daukantienė bei Jūratė Jodeikienė.
Snieglentininkų grupėje užtikrinta pirma vieta atiteko jaunajam ūkininkui iš Dotnuvos seniūnijos Mariui Kižauskui, antra ir trečia vietomis pasidalino jaunieji ūkininkai Lukas Macijauskas ir Tomas Mickevičius.
Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti paguodos prizais – puodeliais su slidininku, kad gerdami arbatą prisimintų, jog turi ruoštis kitų metų slidinėjimui.

Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos informacija

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.