Nebrangių, bet kokybiškų  dra­bužių ieškančios kėdainietės jau žino, kad jų paieškos neretai baigiasi senamiestyje įsikūrusioje parduotuvėje „Bagheera Boutique“. Jos šeimininkė Viktorija Belašovienė žiemos išvakarėse surengė viliojančą mados ir stiliaus šventę. 

Parduotuvės „Bagheera Boutique“ šeimininkė Viktorija Belašovienė  už įvairių projektų palaikymą dėkinga mamai Violetai.

Parduotuvės „Bagheera Boutique“ šeimininkė Viktorija Belašovienė už įvairių projektų palaikymą dėkinga mamai Violetai.

Į restorano „Grėjaus namas“ konferencijų salę atvykęs Lietuvoje sparčiai populiarėjantis kūrybinis duetas „ŠaŠa“ – Joringis Šatas ir Viktorija Šaulytė – pasitelkdami parduotuvės asortimentą pristatė naujausias sezono tendencijas.

Kėdainiečių domėjimasis mada – begalinis
„Sulaukėme butiko savininkės Viktorijos kvietimo apsilankyti jos parduotuvėje, todėl nusprendėme surengti kėdainiečiams jaukų vakarą, kurio metu ne tik trumpai prisistatėme patys, bet ir papasakojome, kaip derinami drabužiai, kaip maišomos spalvos, tekstūros, kaip jie sluoksniuojami“, – sakė stilistas ir dizaineris J. Šatas.
Susirinkusiems svečiams duetas „ŠaŠa“ pristatė ir keletą jų pačių iš butiko asortimento sukurtų lengvai pertransformuojamų derinių, skirtų įvairioms progoms: vakarėliui, laisvalaikiui ir darbui. Vyravo bordo, smaragdinė, mėlyna spalvos. Modeliams sukurti įvaizdžiai vakaro publikai taip patiko, kad viena vakaro svečių

Duetas „ŠaŠa“ – Joringis Šatas ir Viktorija Šaulytė – kėdainietes kvietė būti drąsias ir nebijoti eksperimentuoti.

Duetas „ŠaŠa“ – Joringis Šatas ir Viktorija Šaulytė – kėdainietes kvietė būti drąsias ir nebijoti eksperimentuoti.

netikėtai stilistų dueto paprašė įvaizdį vietoje sukurti ir jai. J. Šatas ir V. Šaulytė mesto iššūkio nepabūgo – iš čia pat rastų drabužių išrinko itin elegantišką derinį. „Labai džiaugiamės šiuo vakaru – jis tikrai pasisekė. Manau, kad labai svarbu mada ir stiliumi domėtis ne tik žmonėms iš didmiesčių, bet ir gyvenantiems mažesniuose miesteliuose. Kėdainiuose susirinko labai jaukūs, šilti žmonės. Jų susidomėjimas naujausiomis tendencijomis – begalinis“, – džiaugėsi V. Šaulytė.

Žmogus puošia drabužį
Kūrybinis duetas „ŠaŠa“ sezono top drabužiu išrinko megztinį aukšta apykakle, kurį, pasak stilistų, galima derinti tiek prie sportinio, tiek prie klasikinio stiliaus drabužių. Taip pat moterims „ŠaŠa“ rekomendavo įsigyti ilgaaulius batus virš kelių.

 Duetas „ŠaŠa“ pristatė keletą iš parduotuvės „Bagheera Boutique“ asortimento sukurtų lengvai transformuojamų derinių.

Duetas „ŠaŠa“ pristatė keletą iš parduotuvės „Bagheera Boutique“ asortimento sukurtų lengvai transformuojamų derinių.

„Visada sakome, kad ne drabužis jus, bet jūs turite puošti drabužį. Labai svarbu pasipuošus jaustis patogiai. Manome, kad mada nėra vien išvaizda. Mada rodo ir žmogaus aplinkos suvokimą – ar jis prisitaiko prie naujovių ir yra linkęs nuolat keistis. O stilius yra tarsi žmogaus vizitinė kortelė. Dar norime pasakyti, kad stilius tai ne tik madingi ir suderinti drabužiai. Stilius – jūsų laikysena, šypsena, eisena, pasitikėjimas. Nereikia dairytis brangių daiktų. Neretai jie ne tik kad nepataiso, bet ir sugadina įvaizdį“, – patarimnų negailėjo jaunieji dizaineriai.

Suvedė ir veda mada
img_3499Viktorija ir Joringis draugauja jau ketverius metus. Į kūrybinį duetą juos suvedė aistra madai, noras kurti ir tobulėti suvedė kurti drauge. Duetas „ŠaŠa“ revizuoja spintas, padeda apsipirkti, negaili patarimų ir kuria vakarines sukneles. Pasidomėjus, kas paskatino juos susijungti ir kurti kartu, abu atvirauja, jog jie turi vieną tikslą: „Mada yra mūsų variklis, kuris mus ir suvedė. Dažnai galvodavome apie galimybę sukurti savo drabužių liniją, kol galiausiai svajonės virto realybe. Na, o pykčių nebūna, nes nuolatos diskutuojame, stengiamės rasti kompromisą ir galiausiai priimame bendrą sprendimą.“

img_3501Idėjos gimsta savaime
Į klausimą, ką slepia jų pavadinimas, Viktorija nusišypsojo: „Mūsų brand’as yra paslaptingas, tačiau pavadinimas nėra jokia paslaptis, esame Šaulytė ir Šatas. Taigi „ŠaŠa“ reiškia sujungtas mūsų pavardžių pirmąsias raides. Savo veiklą pradėjome neseniai, bet jau keliems svarbiems renginiams puošėme mūsų pramogų pasaulio atstoves. Mums svarbu neužmigti ant laurų ir nesustoti – eiti pirmyn.
Kūrybinio proceso neįmanoma apibrėžti tiksliai, nes kiekvienas yra savitas ir labai skirtingas, kartais gali užtrukti ir metus, kartais tik savaitę. Na, o idėjos gimsta savaime. Kartais jos atsiranda tiesiog stebint aplinką, keliaujant, domintis tendencijom, o kartais tiesiog jas susapnavus.“
img_3503Pasak kūrybingų jaunuolių, jie nekonkuruoja su kitais, konkuruoja patys su savimi. „Manome, jog kiekvienas dizaineris atranda savo klientų ratą, to norime ir mes. Na, o kai į savo darbą žiūri rimtai, visiškai nesvarbu, kiek tau metų, todėl tokio požiūrio pastebėti dar neteko“, – sakė Viktorija.

Svarbiausia drąsa ir eksperimentai
Pasidomėjus, kokias didžiausias klaidas daro merginos kurdamos savo stilių, abu dizaineriai atsakė nedvejodami: „Renkasi ne drabužį, o etiketę.“
Viktorija ir Joringis skatino kėdainietes būti drąsiomis ir nebijoti eksperimentuoti: „Būkite savimi ir nebijokite išlipti iš savo komforto zonos. Smagu, kad dauguma moterų laisvėja. Mes raginame bandyti maišyti stilius, ieškoti netradicinių derinių. Labai puikiai galima atrodyti panaudojus svogūno efektą (apsivilkus kelis sluoksnius drabužių). Be to, neretai šauniai atrodo klasika ir sportinis stilius viename. Tiesiog patariame – ieškokite spalvų, derinių ir būsite pačios nuostabiausios.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.