Kėdainių bendruomenės aktyvumas „Velomaratone” pelnė jai ne tik ypatingą aktyviausios bendruomenės prizą – jau ateinantį pavasarį šiame Vidurio Lietuvos mieste iškils modernus riedlenčių parkas. Tai paaiškėjo sekmadienį, kai „Velomaratono” organizatoriai suskaičiavo galutinius dalyvavusių „Nutrilite” iššūkyje rezultatus.

„Velomaratono“ metu vykstanti iniciatyva – „Nutrilite“ iššūkis – visą vasarą kvietė mažesnius Lietuvos miestus burti savo aktyvaus laisvalaikio entuziastų komandas ir važiuoti dviračių šventėje Vilniuje. Didžiausios miesto komandos laukė specialus prizas – amerikiečių kompanijos „Amway“ įsteigta 5 000 JAV dolerių parama riedlenčių parko statyboms.

„Tai – vienas tų atvejų, kai suderini iškart kelis dalykus. Dalyvauji šventėje, jauti azartą kovodamas dėl prizo ir patiri vieno tikslo siekiančios bendruomenės jausmą“, – sako „Velomaratono“ idėjos sumanytojas ir organizatorius Benediktas Vanagas.

Kėdainių bendruomenė taip pat buvo pripažinta aktyviausia „Velomaratono” bendruomene ir gavo specialų prizą bei marškinėlius su Lietuvos Prezidento herbu.

„Apie šį maratoną miesto bendruomenė žinojo seniai ir ruoštis jam pradėjome jau prieš metus. Būrėme komandą, raginome šeimos narius, draugus, o vėliau dalyvavimas šiame renginyje tapo vienu didžiausių miesto tikslų. Maratone dalyvavo įvairių profesijų, institucijų atstovai, aktyvūs buvo ir Kėdainių vaikų globos namų auklėtiniai. Negalėjome net žodžiais išreikšti tos laimės, kai sužinojome, jog nugalėjo būtent Kėdainiai. Nors praėjo tik viena diena po renginio, jau dabar planuojame parko įrengimo vietą, atidarymo šventę. Tai išties neeilinis įvykis mūsų miestui, o ypač

jaunimui“, – teigia Kėdainių „Nutrilite“ komandos atstovė Jovita Makarevičienė.

Šios vasaros pradžioje „Nutrilite“ iššūkio riedlenčių parkas atidarytas Tauragėje, o pernai – Raudondvaryje. Renginio organizatoriai kreipsis į laimėjusio Kėdainių miesto valdžios institucijas ir aptars visus riedlenčių parko įrengimo aspektus. Planuojama, kad riedlenčių parkas laimėjusiame Kėdainių mieste bus atidarytas 2018 pavasarį.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.