Pasiruošimas miesto šventei startavo neįtikėtinu fiasko. Pasirodo, jog visoje šalyje žinomas žurnalistas bei visuomenės veikėjas Andrius Tapinas šventiniuose renginiuose nėra laukiamas. Esą jis šiam regionui yra „per rimtas ir per protingas“. Tad kas geriausiai tiktų miesto šventei? Gal prisimenant ledų fiestų tradicijas – grupė „Žentai“ ar rusiško popso bliovėjai?


A. Tapino nuotykiai Kėdainiuose, kuriuose jis pasirodė esąs nepageidaujamas.

Taip būtų galima pavadinti kuriozinę situaciją, į kurią pateko vienas žinomiausių šalies visuomenininkų.

„Gaunu kvietimą – vyks Kėdainių miesto šventė, bus erdvė jaunimui, pokalbiai ir diskusijos, norėtume jus matyti, kaip svečią. Sakau – gerai, mielai, pasiderinkit su mano atstovais ir tuo pačiu dar pasiderinkit dėl viso pikto su savivaldybe, žinot, visko būna“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašo A. Tapinas.

„Laisvės televizijos“, „Laisvės pikniko“ sumanytojas, pilietiškumą bei liberalias idėjas propaguojantis A. Tapinas kviečiamas į daugelį renginių. Panašu, jog organizatorių kvietimas į Kėdainių miesto šventę jo pernelyg neturėjo nustebinti.

Tačiau situacija iš esmės pasikeitė išaušus pirmadieniui. Pasirodo, A. Tapino nepageidauja šventės užsakovai – Kėdainių rajono savivaldybė. Netgi pasiteisinimą sugalvojo, kodėl šis, didžiules auditorijas renkantis žmogus, į Kėdainius neturi būti kviečiamas.„Šiandien kalbuosi su saviškiais, juokiasi jie visa gerkle – sako, iš karto pradėjo atsiprašinėti, kad įvyko klaida ir jiems užsakovai pasakė, kad „Tapinas tokiam renginiui yra per rimtas ir per protingas.

Tai, matyt, pasiderino su savivaldybe :)))“, – reziumuoja visuomenininkas“.

Panašu, jog A. Tapinas visiškai teisus. Nereikia būti dideliu genijumi norint suvokti, kas iš savivaldybės veikėjų paniškai bijo bet kokios kritikos, laisvo žodžio bei siūlymo kritikuoti nepeiktina save vadinančios valdžios sprendimus.

O šioje situacijoje Kėdainiai pasirodė kaip gūdžiausia šalies provincija, kurioje tarsi gyvena sunkiai mąstyti sugebantys, ribotų protinių gebėjimų žmonės. Tokie, kuriems „A. Tapinas yra per rimtas ir per protingas“.

Galiausiai visus taškus ant „i“ sudėlioja pats A. Tapinas. Šaržuodamas jis leidžia suprasti, koks būsimo renginio kokybinis lygmuo bei jam turi vietos politiniai veikėjai.

„Kas dalyvausit pasikalbėjimuose, žinokit, kad esat linksmi durniukai. Ir valdžios nuomone, regionų jaunimui tokie tinkamiausi, kad po to nesąmonių visokių neprikalbėtų“, – socialiniame tinkle „Facebook“ reziumuoja A. Tapinas.

7 komentarai

 1. JimmyLTU

  Man visai Andrius Tapinas patinka. O kam nepatinka tie patys atsilike as manau.

  Atsakyti
  • Taigi

   Čia kalba ne apie tai 😉 Pirmiausiai Tapinas buvo pakviestas dalyvauti pokalbių su jaunimu renginiuose Kėdainių miesto šventės metu. Bet vėliau savivaldybės atstovai pagalvojo, kad vis tik „Tapinas tokiam renginiui yra per rimtas ir per protingas” miesto jaunimui ir taip atsako Andriui, atsisakydami jo paslaugų ir atšaukdami savo kvietimą. Ar bent suvokiat, kaip tai atrodo? Ar per sunku suvokt, kad klejojat apie Saulių? 😉

   Atsakyti
 2. Arnas

  Tai štai kaip Tapinas patenka į renginius. Šantažo ir gąsdinimo būdu. Nesistebiu, kad besileidžianti jau jo žvaigždė.
  Linkėjimai savivaldybei – nors jiems užtenka “kiaušų” 😉

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.