Kėdainiuose duris atvėrė naujas Kauno kredito unijos (KKU) klientų aptarnavimo centras. Jau ir dabar KKU savo paslaugas klientams sėkmingai teikia dešimtyje šalies rajonų, bet Kėdainiuose naujai įsteigtas padalinys yra pirmasis regioninis, įsikūręs ne Kauno teritorijoje.

„Kėdainius pasirinkome ne atsitiktinai. Daugiausiai įtakos tam turėjo tai, jog kėdainiškiai pakankamai aktyviai naudojasi mūsų paslaugomis. Be to, čia matome besikuriančių verslų, stiprių ūkininkų ir žemės ūkio bendrovių. Todėl ir nusprendėme savo plėtrą už Kauno ribų pradėti nuo Kėdainių. Kėdainiškiams pasiūlysime geras sąlygas atlikti kasdienines finansines operacijas, teiksime finansines konsultacijas, aptarsime verslo steigimo ar plėtros galimybes“, – pasakoja Kauno kredito unijos vadovė Ernesta Ramaškaitė.

Kėdainiuose įsikūrusiame KKU klientų aptarnavimo skyriuje paslaugos bus teikiamos tiek privatiems klientams, tiek verslui bei ūkininkams. Čia bus galima mokėti mokesčius, saugiai ir palankiomis sąlygomis didinti savo santaupas, pasirinkti vartojimo kreditus. Ūkininkams bus siūlomi sprendimai apyvartinėms lėšoms, ES paramos projektams bei palūkanų kompensavimui.

Naujas KKU centras įsteigtas ilgalaikę unijos veiklos strategiją pakreipus didesnio paslaugų prieinamumo, finansinio švietimo, paslaugų kokybės, naudos regionui, jauno verslo ir veikiančių verslų skatinimo kryptimis. Neatmetama, kad vėliau unija plėsis ir į kitus rajonus. Anot unijos vadovės, konkrečių skyrių atsiradimas labai priklauso nuo pačių narių įsitraukimo.

Šiuo metu Kauno kredito unijos turtas siekia 18 mln. eurų, unija paskolų gavėjams yra išdavusi paskolų už 12,8 mln., o indėlininkai unijai yra patikėję 16 mln. eurų.

Kauno kredito unijos (KKU) klientų aptarnavimo centras įsikūręs Kėdainiuose, Josvainių g. 2. Taip pat klientai konsultuojami ir telefonu 8 603 80097.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.