IMG_3125Šis savaitgalis buvo išties karštas Kėdainių ugniagesiams. Vyrai ne tik vyko gesinti pastatų gaisrų, liepsnojančios žolės, bet ir padėjo vienam nelaimėliui nukelti puodą nuo viryklės. Mat netyčia vyras sugebėjo užtrenkti savo namų duris!

Penktadienį, rugpjūčio 19-ąją, apie 15.15 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Pramonės rajone dega 3 aukštų apleistas mūrinis pastatas. Nuvykus paaiškėjo, kad trečiame aukšte, 20m² plote, degė šiukšlės bei mediniai langų rėmai. Aprūko pastato trečiojo aukšto sienos, lubos. Pastatas jau seniai tapęs lindyne.

Šeštadienio naktį, apie 02.48 val. Bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad Šalčmirių kaime (Dotnuvos sen.) Ąžuolų gatvėje atvira liepsna dega malūnas. Šalia jo – šieno rulonai. Atvykus sandėlis jau degė atvira liepsna. Pastatas mūrinis, iš abiejų pusių mediniai vartai, stogas dengtas šiferiu. Iš viso nudegė 18 m² šiferinio stogo, apdegė medinės stogo konstrukcijos, sudegė mediniai vartai, apdegė apie 4 tonos viduje buvusių šiaudų. Vanduo buvo vežiojamas iš gamtinio vandens šaltinio 3 km atstumu.

Neilgai trukus ugniagesiams vėl teko vykti panašia kryptimi – šįkart degė mūrinis vandens bokštas.

Apie 12.21 val. pranešta, kad Akademijos miestelyje (Dotnuvos sen.), parke dega mūrinis vandens bokštas (aukštis apie 50 m). Degė vandens bokšto viršus. Į pagalbą išsiųstas Kauno autokeltuvas. Apdegė medinės konstrukcijos (8 kv. m).

Tą pačią dieną, apie 9 val. pranešta, kad Krakių miestelyje esančiame tvenkinyje matomas nuskendusio žmogaus plūduriuojantis kūnas. 3–4 m nuo kranto iš tvenkinio ištrauktas skenduolio A. N. (84 m.) kūnas ir perduotas policijos pareigūnams.

Intensyvus buvo ir sekmadienis.

Apie 12.30 val. tiesiai į priešgaisrinę tarnybą atvykęs pilietis pranešė, kad Kėdainiuose, P. Lukšio g., užsitrenkė buto ketvirtajame aukšte durys, o viduje yra įjungta viryklė. Kopėčiomis pro pravirą langą ugniagesiai pateko į vidų. Jie išjungė viryklę, nukėlė puodą bei atrakino nelaimėliui duris iš vidaus.

Sekmadienį vykta gesinti ir liepsnojančių laukų – Janušavos gatvėje išdegė 5 a žolės, o aerodromo teritorijoje 2 ha plote degė ražienos.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.