Ne vienam vaikui smalsu, o kaip Kalėdas švenčia karaliai ir princesės? Atsakymą į šį klausimą rasti padės Kėdainių kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro studijos „Polėkis“ artistai ir jų vadovė Genovaitė Gustytė Šaučiūnienė.

img_8795Puikios ir kūrybingos režisierės vadovaujami jaunieji artistai mažiesiems parengė jau aštuonioliktąjį vaidinimą. „Šį kartą kviečiame pasižiūrėti visai kitokį vaidinimą. Anksčiau vaidindavome įvairias pasakas, o šįkart vaidinimas yra pagal mano pjesę ir vaikų improvizacijas. Mes sušiuolaikinome personažus ir jiems leidžiame ieškoti kalėdinės dvasios ir laimės. Vaidinimo moralas labai paprastas: laimė slypi ne turtuose ir pinigų pilnoje skrynelėje. Laimė – tai šeima ir šalia esantys artimieji“, – prieš naujausio vaidinimo premjerą sakė studijos „Polėkis“ vadovė G. Gustytė Šaučiūnienė.

Artistams teko nelengva užduotis – paruošti šiuolaikišką vaidinimą, tačiau jie puikiai su ja susitvarkė.

Marta ir Vikenta sakė, kad joms vaidyba – savęs išlaisvinimas ir praturtinimas. Merginos vaidina jau kelerius metus ir noriai lanko studijos užsiėmimus. Mažosios Kornelija ir Laineta vaidyba domisi keletą mėnesių, tačiau puikiai susitvarkė su joms patikėtu mergaičių vaidmeniu. Pasak jaunųjų artisčių, ruoštis vaidinimui buvo labai įdomu.

Pasibaigus premjeriniam spektakliui, artistai išgirdo daugybę gražių padėkos žodžių, o režisierė nuoširdų „ačiū“ tarė dailininkei Rimai bei šviesų ir garso meistrui Vladui. „Esame laimingi, kad galėjome pasidalinti dar vienu nedideliu stebuklu, kurį patys sukūrėme“, – šypsojosi G. Gustytė Šaučiūnienė.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.