J. Basanavičiaus gatvės namų kvartale BMW markės automobiliai nukenčia ne pirmą kartą.

“Jau ne pirmą kartą nukenčia tarp J. Basanavičiaus 130 ir 138 namų stovintys BMW markės automobiliai. Naktį  iš šeštadienio į sekmadienį vėl buvo išplakti langai”, – teigė J. Basanavičiaus gatvėje, 138 numeriu pažymėtame daugiabutyje, gyvenantis Dalius. 

Kovo 19 d. apie 8.30 val. Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., 46 metų moteris pastebėjo, kad išdaužus automobilio „BMW“ durų stiklą, pavogta vairo oro pagalvė. Padaryta 500 eurų žala.

Skaitytojo nuotr.

Šis įvykis – ne pirmas tokio pobūdžio nusikaltimas šio daugiabučio kieme. Kaip teigė čia gyvenantis Dalius, BMW automobiliai nuo ilgapirščių nukenčia jau ne pirmą sykį. „Iki šiol mažiausiai tris kartus nukentėjo šios markės automobiliai. Du kartus iš automobilių buvo pavogtos oro pagalvės, o prieš naujus metus kažkas šiaip siautėjo. Viskas buvo aprimę, o dabar ir vėl prasidėjo”, – sakė daugiabučio gyventojas.

Neįtikėtina, bet naktį iš sekmadienio į pirmadienį tame pačiame J. Basanavičiaus namo kieme BMW markės automobilis buvo pavogtas. Kaip praneša Policijos departamentas, kovo 20 d. apie 7 val. 45 min. Kėdainiuose,  J. Basanavičiaus g., pasigesta automobilio „BMW 530 Xi”. Nuostolis – 8 300 eurų.

“Šeštadienį kaimynai tą automobilį dar buvo užstatę (dėl vietos trūkumo). Automobilio savininkas niekur nevažiavo. O sekmadienį jau nebuvo užstatytas, tai ir nuvarė”, – pasakojo kitas J. Basanavičiaus 138 name gyvenantis vyras.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.