Kaltinamoji išvedama iš savo buto.

Viena iš kaltinamųjų keturmečio Matuko nužudymu, jo motina Monika Kaziukaitytė antradienį buvo atvežta į savo butą Mindaugo g. 12. Ten ji gyveno su savo sūneliu bei sugyventiniu Gediminu Konteniu Šio namo bute mažylis ir buvo nužudytas. Kartu su kaltinamąja atvykę policijos pareigūnai aiškinosi įvykio detales bei aplinkybes, kaltinamoji vietoje davė parodymus.

Po kelias valandas trukusios apklausos, moteris buvo įsodinta į konvojaus automobilį ir išvežta. Tačiau aplink besibūriavę kraštiečiai nepraleido progos pasakyti viską, ką galvoja apie moterį, kuri galimai prisidėjo prie savo mažamečio sūnelio žūties.

Prie daugiabučio namo besibūriavę žmonės negailėjo keiksmų ir prakeiksmų motinai.

Supykę žmonės aiškino, kad norėjo kaltinamajai pažiūrėti į akis: „O kaip pažiūrėsi, kad pastoviai užsidengusi akis. Labai pikta. Visa Lietuva į laidotuves važiavo, čia reikia Norvegijos įstatymų Lietuvoje. Neįmanoma gyventi!“, šaukė susibūrę žmonės.

Akylūs susirinkusieji netruko pastebėti, kad šalimais esančiame prekybos centre lūkuriavo Monikos promočiutė Jadvyga Ančerevičienė Keiksmų lavina teko ir jai.

Promočiutė J. Ančerevičienė (dešinėje).

 

Visai netikėtai susitikau su klasės drauge ir netikėtai išėjau iš parduotuvės. Tai tik sutapimas, kad šiuo metu čia atsiradau. Aš tiek vaistų prigėriau, negi aš dabar kalta esu?! Mergina bandė tvarkytis gyvenimą, o jis labai gerai mokėjo kalbėti. Viską žinau tik iš televizijos. Žiauriai skaudu pro šią vietą praeiti. Jis ją užhipnotizavo, jis labai gražiai kalbėjo. Vieną kartą mačiau, kaip jis kalbėjo, esą aš noriu šį vaiką auginti, atrodė, taip gražiai šneka. O jis jai grasino visą laiką! Jis jai neleisdavo, jis jai viską drausdavo, apie jį aš viską sužinojau tik per spaudą“.

M. Kaziukaitytė suimta mėnesiui.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.