Kėdainiuose įkurtas atrakcionų parkas, atidaryti „H&M“ drabužių parduotuvė, greitojo maisto restoranai „McDonalds“ bei „Hesburger“, Robotų namai – taip Kėdainius įsivaizduoja moksleiviai, dalyvavę „Kėdainiai – 2030“ piešinių konkurse.

Konkurso tikslas – skatinti Kėdainių rajono savivaldybės moksleivių domėjimąsi savo krašto aktualijomis, prognozėmis, įtraukti moksleivius į Kėdainių krašto vizijos kūrimą, ugdyti vaikų kūrybinius sugebėjimus. Konkurso siekis – nupiešti savo kraštą – Kėdainių miestą ir / ar rajoną 2030 metais. Piešinyje perteikiant, kaip moksleiviai įsivaizduoja savo miestą / rajoną 2030 metais, kaip jis atrodys, kokie svarbiausi objektai jį simbolizuos, kokie bus Kėdainių krašto pasiekimai.

Konkurse dalyvavo 1-12 klasių moksleiviai. Iš viso konkursui buvo atsiųsta 30 piešinių, o laureatus išrinko vertinimo komisija

I amžiaus grupės (1-4 klasių mokiniai) nugalėtojai: Matas Jurgelionis, Deimantė Kasperavičiūtė, Deividas Šliužas.
II amžiaus grupės (5-8 klasių mokiniai) nugalėtojai: Agnė Virkutytė, Elada Šliuževičiūtė, Skaistė Kazmanskaitė.
III amžiaus grupės (9-12 klasių mokiniai) nugalėtojai: Paula Šabūnaitė, Rugilė Minkevičiūtė, Vaiva Jakštaitė.

Piešiniai buvo vertinami atsižvelgiant į išskirtus: temos atitikimo, darbo išraiškingumo, meninių raiškos priemonių valdymo, kūrybiškumo, idėjų originalumo, estetiškumo, kriterijus.

Konkursas vyko keliais etapais: konkurso vykdymas dalyvaujančių švietimo įstaigų viduje, atrinktų piešinių vertinimas balsuojant internetu bei daugiausiai balsų surinkusių piešinių galutinis vertinimas, pateikiant juos vertinimo komisijai.

Keli atrinkti nugalėtojų darbai pateks ir į Kėdainių rajono strateginį plėtros planą iki 2030 metų.

 

Kėdainių rajono savivaldybės nuotr.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.