2016-ieji metai – Ugninės beždžionės metai. Metų credo – veiksmas, azartas, rizika, didžiulė energija. Pagal kinų horoskopą, 2016 metai prasidės vasario 8 d. ir baigsis 2017 sausio 28 d. 

bezdzioneKą žada Ugninė beždžionė? Beždžionė – tai greitas, klastingas, išradingas gyvūnas, mėgsta pramogauti, keliauti, nemėgsta vienatvės.

Kokį kelią rinktis? Darnos ar disharmonijos?
Žmogaus gyvenimas – tai knyga su viršeliu ir turiniu, o mūsų turinys priklauso nuo mūsų tėvų, protėvių elgesio, jų klaidų, nusižengimų ir neužbaigtų darbų. Taip pat priklauso ir nuo mūsų pačių praėjusių gyvenimų, su kokia duotybe mes ateiname į pasaulį. Mūsų gyvenimas iš anksto užprogramuotas – tai įrodo, kad vaikai dar motinos įsčiose formuojasi trimis pagrindinėmis linijomis: gyvenimo, galvos ir širdies.
Atsinešęs kiekvienas savo karmą, mes galime keisti, koreguoti savo gyvenimą, neleisti patirti tą, ką patyrė mūsų tėvai, neleisti sau sirgti sunkiomis ligomis.
Viskas mūsų rankose – ir mums duota galimybė rinktis, keistis ir keisti savo likimą.
Mūsų protėviai gyvenimo su gamta, stebėjo ją ir ženklus, turėjo laiko pažvelgti į dangų, panaudoti gamtą, augalus – visa, kas mus supa.
Dievas davė mums įrankius įveikti ligas: žemė, ugnis, oras, vanduo – tai tikra energija. Augalai, medžiai – jų galia galima gydyti ligas ir stiprinti organizmą.
Tie, kurie pradėjo domėtis sveika mityba, nieko naujo neišrado, o tik grįžo prie to, ką valgė mūsų protėviai.
Mes visi norime būti sveiki ir gražūs, tad grįžkime prie protėvių dienos ritmo:

  • anksti keltis;
  • lengvai užvalgyti;
  • dirbti fizinį darbą;
  • sočiai pavalgyti pietus;
  • prieš vakarienę užkąsti vaisių;
  • anksti gultis;
  • tikėti ir mylėti;
  • atrasti laiko maldai, medituoti;
  • bendrauti ir svajoti;
  • būti nuoširdiems.

Žmogaus galios dar neištirtos ir ne visi žino, kad tikėjimas, malda, nuoširdumas gali gydyti. Viskas mūsų galvoje. Tarkim, žmogų užklupo sunki liga – tai ne pabaiga, tas duota, kad kažką pakeistum gyvenime, savo elgesį, požiūrį. Dievas duoda ne vieną kelią. Jis suplanavo mūsų likimą, bet, pakeitus požiūrį į gyvenimą, savo klaidas, pripažinus savo nuodėmes, kaip apdovanojimas ateina sveikata.
Tikėkite, kad išsivaduosite iš ligos, o jei turėsite abejonių, pasąmonėje nešiositės baimę, nieko nebus. Teigiamos emocijos, gera nuotaika, gerumas, švelnumas – tai vaistas nuo ligų ir senatvės.

Tarologė chirologė A. Klincevič Naujuosius – ugninės beždžionės metus – sutikti pataria pasipuošus ryškiomis, šiltomis spalvomis. O vaišių stalas turi būti nukrautas įvairiausiais vaisiais.

Tarologė chirologė A. Klincevič Naujuosius – ugninės beždžionės metus – sutikti pataria pasipuošus ryškiomis, šiltomis spalvomis. O vaišių stalas turi būti nukrautas įvairiausiais vaisiais.

Kokie bus metai?
Ugninės beždžionės metai – tai veiksmas, susitikimai, bendravimas, noras siekti karjeros, rizikingos investicijos, gali būti skandalų tiek darbe, tiek ir namuose. Beždžionė suteikia impulsyvumo, greito reagavimo į situaciją, ji kovoja už savo įsitikinimus, tiesą.
Kalėdinio laikotarpio bei viso sausio mėnesio būrimų atsakymai ir prognozės tikslūs, pranašiški.
Santykiuose ugnis stums į pagundas, norėsis laisvės santykiuose, gali būti neištikimybės atvejų. Tai darysite išradingai, gali būti ir skyrybų.
Neseniai atradusieji vienas kitą pajus didesnę aistrą ir seksualumą, norą kuo greičiau nueiti prie altoriaus. Taip pat galimas impulsyvus santykių aiškinimasis.
Seksis sportininkams, mokslininkams, išradėjams, taip pat dirbantiesiems sveikatos srityje. Kaip minėjau pradžioje, mes atsigręšime į savo protėvius, jų papročius, grįšime prie sveiko maisto, natūralaus produktų gaminimo, natūralios medicinos.
Tiems, kurie jau turi problemų su skrandžiu ir žarnynu, situacija gali pablogėti. Žarnyno, organizmo valymui būtina vaisių, daržovių dieta.
2016 metų simbolis tampa bananas. Kinijoje ir Indijoje jis garbinamas kaip šventas vaisius. Faraonai Egipte jį laikė jaunystės eliksyru, darydavo iš jo unikalias kosmetines priemones.
Viso pasaulio gražuolės, norėdamos pailginti jaunystę, darė ir daro kaukes iš banano. Jis turi obuolių rūgšties, kalio, pektinų, askorbino rūgšties, vitamino B2, PP, E ir provitamino A.

Kam šiais metais seksis, o kam reikės pasitempti?
Visi zodiako ženklai turės daug dirbti, bet atlygiu nebus patenkinti. Tie, kurie nenorės veikti, nesistengs keistis ir kabintis į gyvenimą, sulauks neigiamų situacijų, skandalų, sukčiavimo, apgaulės atvejų.
2016 metai nebus stabilūs – sulauksime daugybės permainų pasaulyje, nes karmas valdys Saturnas, jis bus Šaulio ženkle. Tai atsilieps užsienio politikai, kelionėms, kariniams konfliktams, bus konfliktų tarp tautų, sulauksime didelių finansinių sunkumų. Visame pasaulyje – neramumai, kurie gali tapti Trečiojo pasaulinio karo priežastimi. Neramumų ir konfliktų pavojus tvyros ir Lietuvoje.
2016 metais bus naujų atradimų medicinoje. Metai mokys ir reikalaus tvarkos, griežtumo. Nauja informacija, bendravimas, ryšiai, sėkmė lydės tuos, kurie pradės savo verslą arba išvyks į kitą šalį, yra draugiški, lengvai bendrauja, mėgsta keliauti. Bet Ugninė beždžionė nemėgsta niūrių ir nuobodžių žmonių.
Ugninės beždžionės metais žmonės renkasi partnerį – ramesnį, stabilesnį, šeimynišką. Tais metais bus sunku atsisakyti pasiūlymų – ieškosime nuotykių, flirto. Meilės ir aistros bus pakankamai. Seksualinių nuotykių gali būti užtektinai, bet reikėtų saugotis, nes Ugninė beždžionė gali sulaukti nemalonių atpildų, susirgti lytine liga. Meilės intrigos nuotykių ieškotojams gali atnešti santuokos žlugimą, skyrybas.

Koks turi būti šventinis stalas?
Vyresni žmonės gali sutikti gyvenimo meilę. Pačios didžiausios sėkmės sulauks žemės ženklai: Jaučiai, Mergelės, Ožiaragiai. Sėkmė lydės ugnies stichijos ženklus: Avinus, Liūtus, Šaulius. Kiti ženklai nesulauks didelių permainų.
Daugiau pastangų įdėti būtina tiems, kurie gimę Beždžionės metais ir pavasarį: turite būti atsargesni kelyje, neviršyti greičio. Mėgstantieji skaniai pavalgyti, pasilinksminti gali priaugti svorio.
Naujųjų metų sutikimo proga patarčiau puoštis ryškiomis spalvomis, ypač raudona, taip pat ir visomis šiltomis spalvomis: oranžine, koraline, rožine, geltona, aukso. Papuoškite namus, Ugninė beždžionė bus patenkinta, jei namai spindės įvairiomis spalvomis.
Šventinis stalas turi būti kupinas įvairių vaisių – Ugninei beždžionei tai patiks. Būkite linksmi, nes tik tada Ugninė beždžionė globos jus visus metus. Taro kortos rodo – tiems žmonėms, kurie bus komunikabilūs, ieškos kompromisų, nebijos naujovių, keis savo profesiją arba požiūrį į gyvenimą, bus šiltesni aplinkiniams, judės, sportuos, pakeis savo mitybą, neverks ir nedejuos, neabejotinai seksis.
Dėkokite visur ir visada
Padėkokime Dievui už progą gyventi. Ieškokime Dievo čia ir dabar. Ieškokime, kada mums gera, nes mes vis tiek ateisim pas Dievą. Kalbėkimės, nes tik žodis riša žmones, netylėkime, jei skaudu, pasidalinkime meile, turėkime žmogiškumo ir gailestingumo. Tegul Angelas globoja kiekvieną iš Jūsų, o Dievas visada rodo kelią.

Gerų, gražių Jums švenčių!

Chirologė tarologė
Anželika Klincevič

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.