Po truputį, nedrąsiai atkeliaujantys šilti orai kviečia suklusti sodininkus bei daržininkus.  Kad sodo, daržo darbai būtų malonus laisvalaikis, o ne sunkus darbas, jau dabar reikėtų pasirūpinti kokybiška ir ilgaamže technika, skirta sodo, daržo ar vejos priežiūrai.

Būtent specializuotoje STIGA parduotuvėje, įsikūrusioje Kėdainiuose, Josvainių g. 41, yra galimybė tokios technikos įsigyti.

Klientams visada pagelbėti pasiruošę A. Jačunskas (kairėje) bei meistras G. Šmigelskis.

„Pirkėjai, užsukantys pas mus, jau žino, kad čia įsigis aukščiausios kokybės ir ilgaamžės produkcijos, kurią gamina pasaulyje pripažinti ir vertinami gamintojai. Jei ko nerasite parduotuvės asortimente – ne bėda. Norimą prekę galima užsisakyti ir vos po kelių dienų ji jau bus atkeliavusi į mūsų parduotuvę“, – sakė parduotuvės vadovas Alfredas Jačunskas.

Parduotuvė yra oficiali didžiausios sodo technikos gamintojos Europoje STIGA atstovė. Visa šio gamintojo produkcija ne tik pasižymi aukštais kokybės standartais, bet ir atitinka saugumo bei patikimumo reikalavimus. Kėdainiuose galima įsigyti pačios įvairiausios sodo technikos, kuria gali naudotis tiek mėgėjai, tiek ir profesionalai.

Platus vejapjovių pasirinkimas
Jau netrukus prasidės intensyvus vejos pjovimo sezonas, tad ieškantieji patogaus ir našaus žolės pjovimo įrankio kviečiami apsilankyti parduotuvėje STIGA jau dabar. Pasirinkimo galimybės – itin plačios.
„Vejapjovės yra skirstomos pagal tai, kokį plotą vejos teks pjauti. Pas mus galima įsigyti vejapjovių, skirtų ir mažesniems plotams, pavyzdžiui, kolektyvinių sodų ploteliui pjauti, ir žymiai didesniems plotams. Vejapjovės kaina priklauso nuo jos komplektacijos – turime ir visiškai paprastų variantų su pačiomis elementariausiomis funkcijomis, tokiomis kaip nupjautos žolės metimas per galą arba surinkimas į krepšį. Galime pasiūlyti ir kombinuotų variantų, pavyzdžiui, su mulčiavimo funkcija. Mūsų atstovaujamos firmos STIGOS vejapjovės yra su žymiai sustiprinta važiuokle, jose yra įmontuota dešimties guolių sistema. Vejos pjovimui galime pasiūlyti ir dar vieną kategoriją prekių – tai vejos traktoriukai. Siūlome nuo mažiausių, skirtų apytiksliai 20 arų sklypui pjauti, iki didesnių, kurie skirti pusei hektaro ar net hektarui nupjauti“, – parduotuvės asortimentą pristatė parduotuvės vadovas.
Jei turite labai mažą plotelį, kurį reikia nuolat prižiūrėti, galima rinktis ir specialias elektrines vejapjoves, kurios tinkamos nedideliems ploteliams pjauti. Pagal pageidavimą ir galimybes galima rinktis iš įvairių galingumų ir funkcijų.
„Turime itin platų vejapjovių pasirinkimą, kurios skirtos įvairius žolės plotus prižiūrinčiam vartotojui, tiek mėgėjui, tiek profesionalui – kiekvienam pagal poreikį. Atėjusio kliento mes visada pasiteiraujame, kokiems darbams jis ruošiasi įsigytą prekę naudoti. Negailime jam patarimų, kaip nepasiklysti pasirinkimų gausoje ir išsirinkti patį tinkamiausią variantą, kad prekė visiškai išpildytų pirkėjo lūkesčius“, – pabrėžė parduotuvės vadovas.

Pirkėjų įvertinta naujiena
A. Jačunskas pristatė ir neseniai pasirodžiusią, tačiau visame pasaulyje sparčiai populiarėjančią naujieną – akumuliatorinius prietaisus.
„STIGA praėjusiais metais išleido 48 V sistemą, kuri pasižymi daugiafunkciškumu. Žmogus, įsigijęs vieną bateriją su pakrovikliu, ją galės naudoti daugeliui kitų STIGA firmos prietaisų, pavyzdžiui, naudoti trimeriui, gyvatvorių žirklėms, pjūklams, be abejo, ir vejapjovėms. Jei norite įsigyti akumuliatorinę vejapjovę, akumuliatorių jūs jau gaunate kartu su vejapjove, taigi tą pačią bateriją galite naudoti su kitais STIGA prietaisais. Šiais metais jau yra išleista 80 V sistema su dar galingesne baterija, kurią taip pat galite įsigyti pas mus“, – pabrėžė A. Jačunskas kartu pridurdamas, kad ateityje būtent tokie akumuliatoriniai prietaisai bus vieni populiariausių tarp sodininkų ir daržininkų. Baterijomis įkraunami prietaisai yra žymiai pranašesni už prietaisus, kurie veikia tik įjungti į elektros lizdą ar kuriems reikalingas kuras.

Gaminiai atitinka pirkėjų lūkesčius
Parduotuvėje prekiaujama ir kitų firmų gaminiais. Viena tokių – kokybiška ir patvari japonų firmos KAAZ produkcija. „Šio prekės ženklo gaminiais prekiaujame ne vienerius metus, tad galime drąsiai tvirtinti, kad japoniška kokybė pasitvirtino 100 proc. Iškalbingi ir puikūs klientų atsiliepimai – firmos užtikrinama gaminių kokybė puikiai atitiko mūsų klientų lūkesčius, jokių nusiskundimų iki šiol negirdėjome. Galime pasiūlyti platų prekių asortimentą nuo paprasčiausios krūmapjovės, skirtos paprastam vartotojui, iki galingiausių prietaisų su antivibracine sistema“, – pasakojo parduotuvės vadovas. Beje, šiuo metu profesionaliai KAAZ krūmapjovei parduotuvėje Kėdainiuose taikoma net 20 proc. nuolaida!
Šiais metais čia pradėta prekiauti ir italų firmos „Oleo Mac“ produkcija, taigi, užsukę į STIGA parduotuvę rasite šios italų firmos gaminamų sodui skirtų prekių. Taip pat ir toliau prekiaujama vokiečių gamybos SOLO prekės ženklo purkštuvais.
„Siūlome įsigyti šios firmos įvairių purkštuvų – nuo mažiukų, skirtų sodininkui, gėlininkui, iki nugarinių, akumuliatorinių ar net motorinių purkštuvų. Kiekvienam pagal poreikį, tad atėjusiam klientui padėsime išsirinkti patį tinkamiausią variantą. Šiais metais SOLO įmonė išleido purkštuvų liniją, skirtą cheminėms, šarminėms ar rūgštinėms, medžiagoms purkšti. Jie paklausūs autoservisuose, valymo įmonėse“, – pasakojo A. Jačunskas.

Ši vėjapjovė yra su elektriniu starteriu bei specialiu dvigubu pjovimo peiliu.

Suteikiama garantija
Specializuotoje parduotuvėje įsigytoms prekėms suteikiamas garantinis bei pogarantinis laikotarpiai, atliekamos visos remonto bei serviso paslaugos.
„Mes įsipareigojame suteikti visą garantinį bei pogarantinį aptarnavimą. Noriu priminti, kad techniką reikia nuolat prižiūrėti, jei reikia, turi būti keičiamos eksploatacinės dalys. Jei vartotojas pats to daryti nenori, gali atvykti pas mus į specializuotą servisą. Mes greitai ir kokybiškai paruošiame techniką kitam sezonui“, – sakė jis.
Parduotuvėje galima užsisakyti ir visų reikalingų atsarginių detalių.
„Sezono metu detales stengiamės pristatyti labai greitai ir operatyviai, o populiariausias dalis galite įsigyti mūsų parduotuvėje, – pasakojo parduotuvės vadovas A. Jačunskas ir pabrėžė. – Jei norite sodo darbus dirbti lengvai, saugiai ir be rūpesčių, užsukite į sodo technika prekiaujančią parduotuvę STIGA. Be to, sezono metu vykdome akcijas pasirinktai grupei prekių – nuolaidos siekia net iki 20 procentų!“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.