Savo artimąjį palaidojusiam žmogui natūraliai kyla rūpestis, kaip sutvarkyti širdžiai brangų žemės lopinėlį, kad jis tiek artimiesiems, tiek praeiviams atspindėtų pagarbą čia palaidotam žmogui bei mūsų krašto tradicijoms.

Paminklų bei granito gaminių aikštelę rasite prie pat Šv. Jurgio bažnyčios.

Juk kiekvienam gyvajam svarbu, kad lankant kapą šis asocijuotųsi su šiltais prisiminimais apie išėjusįjį amžinybėn, o ne keltų visai nereikalingus rūpesčius dėl kapavietės tvarkos.
Kėdainiuose jau šešerius metus kapaviečių tvarkybos srityje dirbantys bei spėję įgyti klientų pasitikėjimą įmonės „Kapų priežiūra“ darbuotojai bei jos vadovas Martynas Venskus tikina: „Galime įgyvendinti visus užsakovo lūkesčius. Tą – garantuojame“.
Kapaviečių restauracija, platus paminklų, skaldos plokščių, kapų puošybos elementų pasirinkimas – iš gausios pasiūlos kiekvienas išsirinks patį tinkamiausią variantą. Ir visa tai – už patį patraukliausią kokybės ir kainos santykį.

Suplanuoti kapavietės tvarkymo darbai atliekami per dvi–tris savaites.

Renkasi praktiškumą
„Kapaviečių tvarkymo srityje dirbame jau ne vienerius metus, tad turime sukaupę daug darbo patirties. Taigi, galime atlikti tiek visišką seno kapo restauraciją, tiek ir įrengti bei sutvarkyti naują. Pastaruoju metu žmonės kapus pageidauja puošti dvejopai – arba skaldele, arba dėti plokštes. Dažniausiai pastarąjį variantą žmonės ir renkasi. Juolab, kad prireikus, plokštes vėliau galima nukelti. Skaldelės irgi populiarus, tik pigesnis variantas“, – pagrindines kapų puošybos tendencijas pristatė įmonės savininkas M. Venskus. Pasak jo, žmonės vis rečiau renkasi visą kapavietę apsodinti augalais, tad želdinių jose dažniausiai būna visai nedaug. Juk vystančios gėlės, želiančios piktžolės estetiškai tikrai neatrodo.

Atsižvelgia į finansines galimybes
Vienas svarbiausių aspektų, renkantis kapo tvarkymo, dekoravimo būdą yra kaina. Pasak pašnekovo, ji gali varijuoti nuo šimtų iki tūkstančių eurų. „Standartinio kapo įrengimui tūkstančio eurų tikrai užtektų. Tiesa, kainų lubų čia jau nėra“, – pažymėjo M. Venskus.
Tiesa, įmonės darbuotojai gali parinkti ir dar ekonomiškesnį kapo sutvarkymo variantą, atsižvelgdami į užsakovo finansines galimybes.

Kapai gali būti puošiami skaldele, kurios pasirinkimas – platus ir gausus.

„Esame lankstūs, ieškome bendro kompromiso su užsakovo vizija ir įgyvendinimo galimybėmis. Būna, kad klientai atsiunčia lapus su pageidavimais ir prašo padaryti taip, kaip nurodyta. Projektas yra siunčiamas tiekėjams, kurie viską išpjausto taip, kaip pageidaujama. Vėliau telieka viską tik sumontuoti. Visada atsižvelgiame ir į klien­to nuomonę ir iš savo pusės pasiūlome taip, kad būtų patogu, praktiška, estetiška“, – darbo specifiką pristatė įmonės vadovas.

Kokybė ir sąžiningumas – tai, kuo vadovaujamasi
Dalį paminklų, skaldų asortimento galima išvysti specialioje aikštelėje prie Šv. Jurgio bažnyčios Kėdainiuose.
„Mes galime pasiūlyti visko, ko tik klientas pageidauja. Šiuo metu turime penkių pavyzdžių skaldos, granito

Kapas gali būti dengiamas ir granito plokštėmis, kurios yra padaromos atsižvelgiant į kapavietės matmenis.

plokščių, taip pat itin platų antkapinių paminklų (pigiausi kainuoja nuo 90 eurų) pasirinkimą. Taip pat galime pasiūlyti specialius paminklų pavyzdžių katalogus, iš kurių žmonės gali išsirinkti labiausiai patikusį variantą. Tačiau jau minėjau – mes galime įgyvendinti net paties išrankiausio kliento užsakymą“, – tikino ne vienerius metus šioje srityje besispecializuojantis M. Venskus.
Paklaustas apie darbų trukmę, pašnekovas patikina – sutarti darbų terminai įgyvendinami laiku, tad nauja kapavietė gali būti įrengta vos per kelias savaites.
„Ilgiausiai – per tris savaites. Nežiūrint oro sąlygų, kapą įrengti nuo nulio per kelias savaites mums tikrai įmanoma“, – sakė jis.
„Kodėl žmonės turėtų rinktis mus? Mes galime pasiūlyti prieinamas kainas, šimtaprocentinę atliktų darbų kokybę bei sąžiningumą. Be to, į mus kreipiasi žmonės, jau kartą buvę mūsų klientais arba gavę rekomendacijas pasirinkti būtent mus“, – kalbėjo kapaviečių priežiūra ne vienerius metus užsiimantis M. Venskus.

Susisiekite telefonu: 8 657 83 866
Paminklų aikštelė – prie Šv. Jurgio bažnyčios.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.