Jau nuo seno viena lietuvių aistrų – sodininkystė ir daržininkystė. Juk pačių užaugintos daržovės, lyginant jas su pirktomis prekybos centre, yra žymiai skanesnės bei sveikesnės. O ir darbas savame sodo ar daržo sklype gali būti malonus laisvalaikio praleidimo būdas. 

Sodo ir daržo prekėmis prekiaujančią parduotuvę „Viskas ponios daržui“ rasite prie šeštadieninio turgaus (Janušavos aikštė 1, Kėdainiai).

Tačiau ar visada mums užtenka turimų žinių, kad galėtume džiaugtis gausiu sodo ir daržo gėrybių derliumi? Ar žinome, kokias priemones nuo pačių įvairiausių kenkėjų ir kada naudoti? Ar visada tinkamai tręšiame augalus?

Kvalifikuotų specialistų patarimai
„Pas mus atėjusiam sodininkui mėgėjui suteikiame visą jam reikalingą informaciją, patariame, kokį preparatą ar trąšas naudoti. Esame šios srities specialistai, nuolat sekame naujausias žinias, kuriomis mielai dalinamės su į mūsų parduotuvę užėjusiais klientais. Aš pats asmeniškai tuo užsiimu jau ketvirtį amžiaus, tad praktikos turiu sukaupęs pakankamai“, – tikino sodo ir daržo prekėmis prekiaujančios parduotuvės „Viskas ponios daržui“ vadovas Kęstutis Jankevičius.

Apsilankę parduotuvėje galėsite išsirinkti ir akį traukiančių, spalvingų kiemo puošmenų.

Augalų apsaugai – ir ekologiškos prekės
Dažnas sodininkas pasiskundžia, kad jo prižiūrimus augalus vis puola kenkėjai ar pačios įvairiausios ligos, tad norint džiaugtis gražiai žaliuojančia veja arba gausiu daržovių derliumi, tenka naudoti herbicidus, kitas augalų apsaugos priemones.
„Galime pasiūlyti platų cheminių apsaugos priemonių pasirinkimą. Preparatai skirti naikinti įvairius kenkėjus, taip pat įvairių piktžolių šalinimui. Beje, besirūpinantiems aplinkosauga bei savo ir šeimos sveikata galime pasiūlyti ir ekologiškų sodo apsaugai skirtų priemonių. Nors jų veiksmingumas ir bus šiek tiek mažesnis, tačiau augalas vis tiek bus sveikesnis. O sveiką augalą rečiau puola įvairios ligos“, – pasakojo K. Jankevčius.

Parduotuvėje „Viskas ponios daržui“ – itin platus įvairių vazonų pasirinkimas, taip pat ir didelė trašų pasiūla auginamoms gėlėms.

Tręšimas – ne vaikų žaidimas
Šiais laikais vargu ar kuris daržininkas išaugina daržoves nenaudodamas trąšų. Tačiau svarbu žinoti, kaip reikia tręšti, kad ir daržovės būtų sveikos, ir žmonėms nekiltų abejonių – valgyti jas ar ne.
„Pas mus galima rasti pačių įvairiausių trąšų: ir universalių, ir specializuotų, skirtų konkrečioms augalų rūšims. Trąšos supakuotos įvairiais kiekiais. Tačiau būtina žinoti, kada ir kaip reikia tręšti, – pasakojo K. Jankevičius. – Būna, kad pas mus ateina žmogus, nešinas augalo lapeliu. Žvilgtelėję mes galime pasakyti, kokių medžiagų augalui trūksta, rekomenduojame, kokiomis trąšomis jį geriausiai tręšti.“
Trąšų yra ir ekologiškų. Pavyzdžiui, viena tokių – sliekų kompostas ir kiti produktai iš jo. Tai specifinis skystis, kuris yra draugiškas aplinkai, tačiau taip pat ir puiki trąša augalams.
Parduotuvėje galima rasti ir tik vejoms skirtų trąšų – kai kurios jų pasižymi ilgalaikiu, net iki trijų mėnesių besitęsiančiu, poveikiu arba tokios, kurios ir tręšia pievą, ir naikina samanas.

Gausus prekių asortimentas
Mėgstantieji dirbti ne tik darže, bet ir puoselėti savo namų aplinką, apsilankę parduotuvėje „Viskas ponios daržui“, ras didžiulį dekoratyvinių kiemo puošmenų asortimentą, taip pat medinių tvorelių vijoklinėms gėlėms paremti.
Parduotuvėje „Viskas ponios daržui“ galima rasti bene vieną plačiausių vazonų, skirtų tiek patalpose, tiek ir lauke augantiems augalams, pasirinkimą. Galėsite rinktis iš įvairiausios formos, spalvų, tekstūros ir dydžių. Parduotuvėje prekiaujama lauko vazonais, kurie yra atsparūs šalčiams – ir paspaudus šaltukui tikrai nesutrūks. Šioje parduotuvėje rasite ir pakabinamų vazonų bei vazonų su automatine laistymo sistema!
Į parduotuvę užsukę pirkėjai ras ir daugiau sodui ir daržui prižiūrėti bei puoselėti skirtų prekių – įvairių įrankių, purkštuvų bei jų atsarginių detalių, žemių bei durpių, substratų orchidėjoms, taip pat iš patikimų tiekėjų gaunamų sėklų.
O ir kainos čia – konkurencingos ir lanksčios pirkėjų atžvilgiu.
„Iš aplink mus esančių parduotuvių, mūsų parduotuvės asortimentas yra bene plačiausias. Tad kiekvienas, atėjęs į mūsų parduotuvę, ras viską savo daržui“, – teigė K. Jankevičius.


Parduotuvę „Viskas ponios daržui“ rasite Kėdainiuose (Janušavos aikštė 1), prie šeštadieninio turgaus.

Parduotuvės darbo laikas:
Pirmadieniais–penktadieniais nuo 8 iki 18 val.
Šeštadieniais nuo 8 iki 14 val.
Sekmadieniais – išeiginė.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.