Šiomis dienomis AB „Lifosa“ generalinį direktorių Joną Dastiką pasiekė žinia, jog jam bus įteiktas garbingas apdovanojimas. 

Kovo 2-ąją Lietuvos vyriausybėje Jonui Dastikui bus įteikta sidabro „Darbo žvaigždė“.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų sprendimu už nuopelnus regiono plėtrai, verslo laimėjimus ir socialinę atsakomybę AB „Lifosa“ generalinis direktorius Jonas Dastikas apdovanojamas sidabro „Darbo žvaigžde“. J. Dastikas yra aktyvus verslo bendruomenės narys, nuolat teikiantis pasiūlymus dėl verslo aplinkos gerinimo. AB „Lifosa“ yra produkcijos kokybės lyderis pasaulinėje fosforo trąšų gamybos rinkoje, daugiau kaip 96 proc. produkcijos eksportuojama. Įmonė – socialiai atsakingo verslo lyderis Lietuvoje. J. Dastikas bendrovei vadovauja nuo 1998 m. Jam suteiktas Kėdainių krašto garbės piliečio vardas, bendrovės vadovas pelnęs nemažai kitų apdovanojimų.
„Darbo žvaigždė“ yra aukščiausias Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimas, teikiamas už ypatingus nuopelnus šalies verslui ar Rūmų sistemos plėtrai. Šis ženklas įsteigtas 1938 m. gruodžio mėnesį, pirmą kartą įteiktas 1939 m. pradžioje. Apdovanojimas atkurtas 2005 metais.
2006 metais J. Dastikas atsiėmė AB „Lifosa“ Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų skirtą „Lietuvos eksporto prizą“.
Be šio garbaus ir veiklaus kėdainiečio, Pramonės, prekybos ir amatų rūmai dar yra įvertinę bei pastebėję kitų kraštiečių nuopelnus verslui ir jo bendruomenei.

2015-ųjų pabaigoje bronzos „Darbo žvaigžde“ pagerbtas Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.

2015 metų pabaigoje bronzos „Darbo žvaigžde“ buvo apdovanotas Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius. Tąkart jis apdovanotas už puikius pasiekimus vadovaujant bendrovei „Daumantai LT“. S. Grinkevičius 2011 metais, tuomet dar bendrovės „Vesiga“ direktorius, iš Rūmų gavo „Padėkos ženklą“.
2016 metais rūmų „Darbo žvaigždės medaliu“ pagerbtas UAB „Daumantai“ technikos direktorius Romanas Seliava.

3 komentarai

  1. Pritariantis

    Taigi,taigi,ansai juk su trąšų pramone konkuruoja gamindamas mėšlą.Ypatingai didelį susidomėjimą sukėlė jo naujai pasiūlyta kg mėšlo su kg sviesto receptūros technologija.

    Atsakyti
  2. Opozicinis pareiškimas

    PAViDoLei,propiesorius jums davė laisvę plaut šikinykus Anglijoj,tai dabar jo šventą vardą tąsot po juos.Ir kaip jus šventa dar negalutinai parduota Lietuvos žemė nešioja?

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.