Studijos vadovė G. Šaučiūnienė (dešinėje) džiaugėsi, galėdama kartu su studiją lankančiais vaikais bei jaunimu padovanoti spektaklį kėdainiečiams.

Dalijamės gerumu“ – taip pavadinta Kėdainių kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro studijos „Polėkis“ priešvelykinė akcija, kurios metu jaunieji aktoriai kraštiečiams dovanojo savo naujausią spektaklį „Laimingasis princas“.

Šį, pagal Oskaro Vaildo pasaką pastatytą spektaklį nemokamai galėjo pasižiūrėti sunkiau besiverčiančios mieste ir rajone gyvenančios šeimos.

„O kada daugiau dalintis gerumu, jei ne prieš šventes?“, – nusišypsojo teatro studijos vadovė Genovaitė Gustytė-Šaučiūnienė.

Norinčiųjų pasižiūrėti spektaklį būta daug, tad penktadienį jaunieji aktoriai scenoje pasirodė net du kartus: 12 val. ir 15 val.

„Labai smagu, kad ši akcija susilaukė pritarimo ir susidomėjimo, vadinasi, to reikia. Kovo 27 dieną įvyko šio spektaklio premjera, tad norisi juo dalytis su kitais. Taip sutapo, kad prieš pat Velykas, balandžio 15-ąją, minima pasaulinė Kultūros diena, tad nusprendėme pasidalinti velykiniu džiaugsmu, širdies gerumu ir su kėdainiečiais“, – sakė G. Gustytė-Šaučiūnienė.

Naujausias teatro studijos “Polėkis” spektaklis – “Laimingasis princas”.

Spektaklis savyje talpina ir gilią prasmę – jame kalbama apie amžinąsias vertybes, kurios aktualios ir jaunam, ir vyresniam.

„Pagrindinė spektaklio tema – pasiaukojimas. Dabar mes aukojamės labai retai. Pasiaukoti galima vardan žmogaus, vardan idėjos, savo tikslo… Spektaklyje taip pat akcentuojame, kad reikia pastebėti, kas mus supa, kas aplink mus gyvena. Spektaklis yra skirtas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, atvedantiems savo vaiką“, – sakė studijos vadovė.

Teatro studijos narių bei susirinkusiųjų kėdainiečių pasveikinti atvyko Seimo narys Darius Kaminskas, Kėdainių rajono vicemerė Olga Urbonienė, administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.

Teatro studijos narius bei kraštiečius sveikino vicemerė O. Urbonienė ir administracijos direktorius O. Kačiulis.

„Gerumo, meilės, pasiaukojimo niekada nebus per daug, – kalbėjo vicemerė O. Urbonienė. – Ypač šiuo priešventiniu laikotarpiu prieš Velykas. Artėja prisikėlimo šventė, tad šiame kontekste ši akcija tampa labai gražiu Genovaitės bei teatro studijos vaikų ir jaunimo pasveikinimu. Kviečiu visus dalintis tuo, ką savyje turime gražiausio – tai meile, gerumu. Linkiu visiems Kėdainių krašto žmonėms gražių, nuoširdžių ir linksmų šv. Velykų bei puikios pavasarinės nuotaikos!“.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.