Tai – laiko kapsulė, joje penkerius metus bus saugomi įvairius daiktai ateities žmonėms.

Šeštadienį, antrąją miesto gimtadienio dieną Gegučių parkas buvo kaip niekad gyvas nuo jaunatviško šurmulio. Atnaujintas parkas vienai dienai tapo Jaunimo kūrybinės laisvės parku. 

Tos dienos popietę čia rinkosi aktyvus krašto jaunimas iš įvairių rajono ugdymo įstaigų bei nevyriausybinių organizacijų. Parkas tądien tapo jaunimo improvizacijų, meninių instaliacijų laiko tema bei aktyvių pramogų vieta. Be to, renginio metu buvo pristatyta pirmoji lauko bibliotekėlė, kuri jau dabar yra kupina knygų.

Taip pat čia pat padarytomis polaroidinėmis šventės dalyvių nuotraukomis buvo pripildyta laiko kapsulė – tai speciali talpykla, kuri šventei pasibaigus išnešta saugoti penkerius metus į Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčią.

 

Kėdainių kultūros centro idėja, kad jaunimas rengtų tokias šventes, kokių norėtų patys – pasitvirtino. Į renginį sugužėjo keli šimtai Kėdainių krašto jaunimo.

Plačiau apie jaunimo iniciatyvas, laiko kapsulę bei pirmąją lauko bibliotekėlę, skaitykite antradienio “Kėdainių mugės” numeryje. 

Previous Image
Next Image

info heading

info content


About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.