Regionų krepšinio lygoje rungtyniaujantys jaunieji Kėdainių krepšininkai džiugina puikiu žaidimu. Visas keturiolika rungtynių Kastyčio Kundroto ir jo asistento Arno Argusto auklėtiniai baigė gražiomis pergalėmis. 

Kėdainių „SC – Nevėžis“ komanda pradėdama sezoną Regionų krepšinio lygoje sulaukė „Nevėžio“ krepšininkų linkėjimų žaisti pergalingai. Panašu, kad jie labai sėkmingai pildosi.

Komanda „SC-Nevėžis“ Vidurio Lietuvos grupėje, kurioje varžosi aštuonios ekipos, užima aukščiausiąją pirmąją poziciją. Tokiu rezultatu kėdainiečiai puikuojasi pasibaigus dviem iš trijų reguliariojo sezono ratų.
Trečiąjį ratą „SC-Nevėžis“ pradės vasario 4 dieną 12.30 val. Kėdainių arenoje su Kauno krepšinio akademijos „Snaiperis“ krepšininkais.

Džiaugiasi komandiniu žaidimu
„Kur slypi mūsų komandos gero žaidimo paslaptis, vienareikšmiai net sunku atsakyti. Mes žaidžiame tikrą komandinį, o ne išsibarsčiusį krepšinį. Be to, vaikinai pagavo azartą ir kaip liūtai kaunasi dėl kiekvieno kamuolio. Jie dega noru žaisti ir laimėti. Mūsų komanda nesikeičia nuo sezono starto: turime keletą labiau patyrusių vyrukų, taip pat labai energingų jaunuolių. Toks derinys puikiai susižaidęs. Pasibaigus dviem ratams, ne viena varžovų komanda gerokai pasistiprino, o mes sudėties nekeitėme: likome tie patys, kas ir pradėjome startą“, – sakė treneris K. Kundrotas.

Ambicijos – pasipuošti medaliais
Treneris nelinkęs nuvertinti varžovų. Jo teigimu, teko sužaisti tikrai atkaklių ir kovingų rungtynių, o toliau laukia dar aršesnės dvikovos. Juk Regionų krepšinio lygoje į atkrintamąsias rungtynes iš kiekvienos grupės pateks po penkias stipriausias komandas ir dar viena parodžiusi neblogą rezultatą. „Kai liks šešiolika ekipų, tada prasidės labai rimtos dvikovos. Visi nori kuo geriau sužaisti ir pasipuošti medaliais. Neslėpsiu, jog ir mes turime tokių ambicijų, juolab kad pradžia mums labai gera. Tačiau vien gerų norų nepakanka. Sporte svarbu lemiamu momentu išvengti traumų, ligų ir kitų negandų. Dabar viskas vyksta tarsi sviestu patepta, norėtume, kad taip būtų ir toliau“, – sakė jaunimo komandos treneris.
K. Kundrotas gyrė gerą Gedimino Butkaus, Justino Žirlio, Pauliaus Leščinsko, Domo Šeleko žaidimą.
„Jei pažvelgsime į ateitį, tai ir trečiajame rate laukia nemažai sunkių kovų. Labai rimtas priešininkas yra ir artimiausi varžovai iš Kauno, be to, negalime nuspėti Stakliškių „Guostos“ žaidimo. Dėl pergalių kaunasi visi, tad būdami lyderiais negalime nuvertinti nė vienos komandos“, – samprotavo vaikinų treneris.

Vien pergalės ir kovojant dėl „Olimpinės taurės“
K. Kundrotas, kalbėdamas apie savo auklėtinius, nepamiršta paminėti, kad nemaža dalis vaikinų, ginančių „SC-Nevėžis“ komandos garbę, žaidžia ir Moksleivių krepšinio lygos Jaunimo U19 vaikinų čempionate „Olimpinė taurė“. Ir šiose pirmenybėse jaunieji Kėdainių krepšininkai tarp septynių komandų užima pirmąją vietą. „Ir čia žaidžiame be pralaimėjimų. Labai dėl to smagu. Reguliarusis sezonas jau eina į pabaigą. Netrukus laukia finalai. Labai norėtume ten žaisti. Dabar mūsų laukia bene svarbiausios dvikovos su Panevėžio KKSC „TM Komanda“. Šios poros nugalėtojas iki dviejų pergalių pateks į finalinį ketvertą. Labai norime jame žaisti. Tad darysime viską, kad tą svajonę išpildytume“, – sakė K. Kundrotas.

RKL Vidurio Lietuvos grupė
(Vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai)
Kėdainių „SC-Nevėžis“ 14 0
Stakliškių „Guosta“ 10 5
Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 9 5
Alytaus „SRC-Dzūkija“ 8 7
Jonavos sporto klubas-2 6 9
Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 6 9
Kauno r. „ASU-Tornado KM“ 4 10
Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 1 13

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.