Baigėsi vasara. Ją mūsų krašto vaikai leido įvairiai: vieni stovyklose, kiti – pas senelius, treti – prie jūros ar ežerų. O štai mūsų krašto jaunasis šachmatininkas Gustas Morkūnas treniravosi ir ruošėsi pagrindiniam šių metų startui – 2019 m. pasaulio vaikų greitųjų ir žaibo šachmatų čempionatui, kuris vyko Baltarusijos sostinėje Minske.


Šiame čempionate įvairiose amžiaus grupėse varžėsi 35 šalių jaunieji, busimieji didmeistriai, tarp kurių savo meistriškumą demonstravo ir kėdainietis, „Ryto“ progimnazijos moksleivis Gustas Morkūnas. Jis varžėsi amžiaus grupėje iki dešimties metų greitųjų šachmatų ir žaibo turnyruose, kuriuose startavo 210 dalyvių.

Surinkęs 6,5 raško iš 9 galimų taškų, Gustas pelnė penkioliktąją vietą, jis po septynių ratų su 6,5 taško buvo septintoje vietoje. Pasaulio čempionato vaikų grupėje Žaibo turnyre Gustas užėmė 38 vietą, iš devynių galimų taškų jis surinko 5,5 taško.

Dėkojame šachmatų treneriui Laimučiui Šoliui, Gusto tėveliams ir Gustui už bendrą užsibrėžto tikslo siekimą ir puikius rezultatus garsinant Kėdainių kraštą.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Joana

    Šaunuolis Gustas. Linkim geriausios sėkmės įvairiuose šachmatų turnyruose ir ateityje linkime tapti pasaulio šachmatų čempionu.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.