Atjaunėjusi ir skaisti veido oda, puiki savijauta ir harmonija su savimi – tokius pokyčius moterims žada sertifikuota II lygio ir III lygio studijas baigianti Kobido masažo terapeutė Monika Bružienė, dirbanti Kėdainiuose, grožio namuose „Glamour Beauty House“. Tai veiksminga ir sveika alternatyva grožio injekcijoms ar plastinėms operacijoms, kurios pagrindas – net penkių šimtmečių tradicijas puoselėjanti ypatinga japonų masažo technika.

Masažas stabdo senėjimą

„Dažnai manęs moterys klausia, kas yra „Kobido“? Nusprendžiau apie tai daugiau papasakoti, – sako Monika. – Iš Japonijos kilęs Kobido masažas (anma) nėra vien veido masažas – tai tarsi visapusiška terapija, sujungianti kūną, sielą ir dvasią, suteikianti harmonijos pojūtį, maloni tiek masažuojamam žmogui, tiek masažuotojui“. Pasak sertifikuotos šios masažo rūšies specialistės,

Pradžiuginti artimą žmogų galite padovanodami šventinį dovanų kuponą.

Kobido masažas pradedamas nuo laipsniško atpalaidavimo, pereinančio į tonizuojančius judesius – masažuojamas kaklas, dekoltė sritis, kaklo šonai, veido šonai, centrinė veido dalis, o masažo terapija užbaigiama ritualiniais judesiais. „Esu išmokusi ir atlieku klasikinį, aromaterapinį, limfodrenažinį masažus, tačiau Kobido masažo technikos absoliučiai nuo jų skiriasi ir norintiems jas įvaldyti yra nemenkas iššūkis. Kobido žinovai atlieka triukus – liesdami veidą, viena ranka atlieka vienokį judesį, kita – kitokį“, – atskleidė Monika.

Tam tikros masažo technikos, greiti judesiai, lengvi patempimai skatina limfos tekėjimą, teigiamai veikia nervų sistemą, skatina kraujotaką, taigi greičiau pasišalina toksinai, ląstelės pasisavina daugiau deguonies.

„Todėl oda skaistėja, stangrėja, stiprinami veido raumenys, grįžta drėgmės pusiausvyra. Masažas atpalaiduoja ir tonizuoja veido raumenis, todėl moterys iš karto po jo pastebi skirtumą – oda tampa lygesnė, skaistesnė“, – tvirtina specialistė.

Geresnė savijauta

Kobido masažas, pasak į jo paslaptis besigilinančios specialistės, turi giluminį poveikį. Tai – elegantiškas ir rafinuotas ritualas, suteikiantis pilnatvės pojūtį, patenkama į būseną, panašią į meditaciją. „Klientės, atsikėlusios nuo masažo stalo, dažnai prasitaria pasinėrusios kažkur toli, mačiusios malonius vaizdus, net prasiskleidžiančius rožės žiedus – tai sunku apsakyti, reikia patirti“, – pasakoja Monika.

Masažuojant veidą akupresūros principu paveikiami ir taškai bei meridianai, atsakingi už gerą savijautą bei darnią visų organizmo sistemų veiklą.

„Pokyčiai akivaizdūs. Malonu, kai klientė pasakoja, kaip atsikėlusi iš ryto džiaugiasi, žiūrėdama į veidrodį, kad jaučiasi graži, pakylėta ir šypsosi aplinkiniams – tai puikiausias mano darbo įvertinimas. Malonu, kai po kelių procedūrų moteris ateina švytinti, laiminga, su šypsena veide, visiškai kitokia nei pirmąkart, retkarčiais streso ar skubėjimo išvarginta… Tai labai paskatina dirbti toliau, tobulėti, galvoti apie savo klientes, kaip dar veiksmingiau galėčiau padėti joms puoselėti grožį ir jaunatviškumą“, – šypsosi Monika, savo klientėms galinti pasiūlyti ir papildomų programų veidui su profesionalia kosmetika, derinama su Kobido veido masažu. O po masažo dedamos ir skaistinančios ar drėkinančios veido kaukės. Masažą specialistė atlieka su profesionalia ispaniška kosmetika „Germaine de Capuccini“.

„Siekiu padėti savo klientėms puoselėti grožį ir jaunatviškumą“, – šypsosi masažo terapeutė Monika.

Gilinasi į masažo paslaptis

Ji pabrėžia, kad reguliariai atliekamas Kobido masažas – natūralus būdas saugoti jaunystę. Moterys pačios pasirenka, ar jos nori greito, bet nenatūralaus efekto, ar laipsniško rezultato, kurį pasieks saugodamos savo sveikatą.

„Šį masažą kėdainietėms atlieku jau vienerius metus, baigusi I ir II lygio Kobido masažo kursus. Pirmąjį sertifikatą įgijau masažo akademijoje Kaune, o žinias gilinau ir antrąjį sertifikatą įgijau pas Lietuvoje garsiausią masažo meistrę, turinčią Kobido licenciją (o tokių specialisčių, įvaldžiusių Kobido masažo technikas pas japonus mokytojus, Lietuvoje yra tik dvi!). Reikėjo nemažai padirbėti, kol išmokau ir ištobulinau masažo technikas, domiuosi toliau ir nuolat tobulėju. Šiuo metu mokausi ir siekiu įgyti aukščiausią Lietuvoje, trečio lygio Kobido masažo specialistės kvalifikaciją“, – teigia Monika, turinti ir aukštąjį universitetinį kineziterapeutės magistro laipsnio išsilavinimą.

Pasak jos, Kobido masažas yra tarsi menas: „Į jį kaskart įdedu dalelę savęs, įvertinu kiekvienos klientės veido struktūrą. Žinoma, vien technika nėra pagrindinis šio masažo efektyvumo veiksnys, reikia pasinerti į masažą ir atsipalaiduoti kartu su kliente, taip atsiranda ryšys, masažas įgauna gyvybę ir suteikia nuostabių potyrių masažuojamajai.“

Kviečia pasimėgauti masažu

Kėdainiuose, Josvainių g. 71 D esančiuose grožio namuose „Glamour Beauty House“ dirbanti specialistė kviečia apsilankyti jos kabinete ir išbandyti Kobido masažo teikiamą naudą. O taip pat, artėjant Kalėdų ir Naujųjų metų šventėms, šiuo masažu pradžiuginti artimą žmogų – mamą, seserį, draugę ar žmoną, įteikiant joms šventinį dovanų kuponą. O užsisakius masažų kursą taikomos nuolaidos.

Kabinete taip pat atliekamas aromaterapinis viso kūno masažas, kūno įvyniojimai įvairiais metodais nuo celiulito ir limfos nutekėjimui skatinti. Klientai taip pat kreipiasi dėl kineziterapijos paslaugų ir patarimų, specialistė padeda spręsti nugaros, kaklo, galvos skausmų problemas.

„Kreipkitės tel. 8 628 03 270 arba apsilankykite grožio salono „Glamour Beauty House“ paskyroje sistemoje „Facebook“, – kviečia Monika.

About The Author

Related Posts

2 komentarai

  1. plastinė

    Puikus straipsnis ir puikus metodas! Aš taip pat manau, kad plastinė operacija reikalinga, kai masažas ir kremas padėti nebegali, tačiau taip pat manau, kad puiku, jog galima darytis ir plastines operacijas, nes visi norime būti gražūs kuo ilgiau 🙂

    Atsakyti
  2. gimtadieniui

    Šiemet mamai mamos dienos proga dovanojau miegančią rožę su prierašu, kad laukia dar staigmenų – vedžiausi ją į kobido masažą pas išgirtą meistrę. Kobido masažas iš tikro kažkas nerealaus, labai atgaivino odą, kadangi dariau prieš ir po mamos veido nuotraukas, tikrai labai matėsi skirtumas, mažiau raukšlelių buvo, tos mažytės visai pranykusios buvo, oda tokia pamaitinta ir atsigavus buvo. Tai dabar mano mama kaip ta mieganti rožė, išlaiko grožį 🙂

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.