Kėdainių mieste seniūnas Valentinas Tamulis kaskart priėmimo dienomis sulaukia Respublikos gatvėje gyvenančių kėdainiečių nusiskundimų. Dažnas ten gyvenantis miestelėnas prašo palengvinti išva­žiavimus iš kiemų į miesto pakraštyje esančią Respublikos gatvę. 

Išvažiavimo į Respublikos gatvę matomumą iš kelių kiemų apsunkina ir greta jų stovintys atliekų konteineriai, ir stovintys automobiliai.

Anot seniūno, jis įsitikino, kad nepatogumų vairuotojai toje gatvėje tikrai patiria: „Respublikos gatvės atkarpoje nuo J. Basanavičiaus iki Liaudies gatvės yra šeši išvažiavimai iš kiemų. Trys iš jų, arčiau Liaudies gatvės, tikrai problematiški. Kadangi toje gatvėje arčiau namų vienoje pusėje yra nubraižytos automobilių stovėjimo vietos, tai pastatytos mašinos riboja matomumą. Ypač sunku iš kiemo išsukti, kai vairuotojai savo automobilius, nepaisydami taisyklių, kurios nurodo mažiausiai penkių metrų atstumą, pastato prie pat išvažiavimo į gatvę. Iš kitos pusės išvažiavimų matomumą apsunkina sustatyti atliekų konteineriai. Mes gavome ne vieną raštą, kuriame prašoma bent konteinerius patraukti, jei jau yra problemų su mašinų parkavimu. Į tokius prašymus turiu atsakyti, kad konteinerių stovėjimo aikštelės bus pertvarkytos, bet tam dar reikia laiko. Respublikos gatvė prieš kelerius metus buvo kapitaliai rekonstruota panaudojus Europos Sąjungos fondų lėšas. Reglamentai numato, kad pasinaudojus tokia parama bent jau penkerius metus pertvarkytų objektų pertvarkyti negalima. Panašu, kad tada tvarkant gatvę projektuotojai nenumatė tokių situacijų, su kuriomis vairuotojai susiduria šiandien. Gyvenimas parodė, kad ta gatvė probleminė. Kai tik penkeri metai praeis, mes imsimės atliekų aikštelių pertvarkos. O vairuotojams turiu prašymą – statykite savo automobilius kiek galima tolėliau nuo išvažiavimų iš kiemų. Kad tai įtvirtintume, artimiausiame Saugaus eismo komisijos posėdyje dar prašysime leisti pastatyti papildomų ženklų.“
Nors išvažiavimas į Respublikos gatvę ir komplikuotas, vairuotojai patys turi laikytis saugumo taisyklių, kad išvengtų avarijų bei nelaimių.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.