Atkeliavusi vasara dažną mūsų vilioja poilsiauti ir atgauti jėgas gamtos apsuptyje.  Mėgautis gamtos teikiama ramybe žmonės renkasi dar ir dėl to, kad laikas, skirtas poilsiui, yra labai trumpas, o susikaupusių rūpesčių ir streso – visa galybė. 

Sodyba „Pas lapę“ įsikūrusi Kėdainių rajone, netoli Kalnaberžės, Lomeikiškių kaime.
Susisiekti galima telefonu 8 630 80 600

 

Nuo visko pabėgti bei atsipalaiduoti gamtos apsuptyje galite išskirtinėje vietoje Kėdainių rajone – šeimos sodyboje originaliu pavadinimu „Pas lapę“. Atvykę čia, galėsite visiškai atsipalaiduoti, pilna krūtine kvėpuoti grynu oru, pasijusti laisvi ir nevaržomi. Be to, šioje sodyboje yra viskas, ko gali reikėti patogiam, moderniam miestietiškam gyvenimui.

Pavadinimas – nuo šalia gyvenančios lapių šeimynėlės
Įsivaizduokite gamtos kampelį, šalia kurio srovenančios Nevėžio upės vingis, netoli – didžiulė pieva, kurioje žydi margaspalvės gėlės. Tolėliau ošia miškelis, kuriame galima išgirsti ne tik pačių įvairiausių paukščių balsų, bet ir pamatyti iš po medžių lapijos išnyrančias stirnas ar smagiai dūkstančią lapių šeimynėlę. Beje, būtent dėl čia jau daugiau nei dešimtmetį gyvenančių lapių sodyba ir gavo pavadinimą „Pas lapę“.

Visą sodybos aplinką savo rankomis prižiūri, kuria ir puoselėja jos jaukumą patys šeimininkai.

Netoli Kalnaberžės, prie Lomeikiškių kaimo, šalia Nevėžio upės įkurta kraštiečių Giedrės ir Virgilijaus sodyba – pačių rankomis ne vienerius metus puoselėta vieta. Prieš keliolika metų atsiradus galimybei įsigyti šį sklypą, šeima nė nedvejojusi nusipirko ir pradėjo jį tvarkyti bei gražinti. Šioje vietoje niekada negyveno joks žmogus, arti taip pat nėra gyvenamų sodybų, tad atvykę čia poilsiautojai gali mėgautis natūralios, žmogaus rankomis „nepagražintos“, gamtos artumu, garsais, vaizdais, kvapais…

Saldus ir lengvas miegas – garantuojamas
Atvykę čia, galėsite mėgautis ne tik užburiančiais gamtos vaizdais, bet ir kitais malonumais. Sodyboje galima išsikūrenti pirtį, mėgautis karšto vandens kubilu, o mėgstantieji aktyvų poilsį gali pasiplaukioti valtimis ar baidarėmis, pasivaržyti krepšinio, tinklinio aikštelėse arba ramiai pažaisti įvairius stalo žaidimus.
Mėgstantieji žvejoti neliks be laimikio, kurį čia pat galima išrūkyti ar išsikepti lauže ant grotelių.
Sodyboje yra visi moderniam miestietiškam gyvenimui skirti patogumai, tad maistą galima gaminti patiems čia pat esančioje puikiai įrengtoje virtuvėje.

Kadangi aplink sodybą yra dideli natūralios pievos plotai, naktį galima nakvoti ir palapinėse, tačiau labiau mėgstantys komfortą gali išsimiegoti ąžuolinėse, paties savininko rankomis sumeistrautose lovose. Dar viena šios vietos ypatybė – kone kiekvienas, nakvojęs sodyboje, pabrėžia, kad miegas čia buvęs ne tik gilus ir lengvas, bet ir labai saldus. O ko gi daugiau reikia, norint gerai pailsėti!
Organizuoja ir šventes

Tiesa, šioje sodyboje laukiami ne tik mėgstantys ramų poilsį, bet ir švenčiantys savo šeimos, artimųjų, draugų šventes. Yra erdvi pokylių salė, lauke taip pat yra įrengta terasa. Kiek tolėliau nuo pagrindinio pastato, miškelyje yra įrengta dar viena erdvė – mediniai suoliukai bei stalas su pavėsine, kur taip pat galima smagiai leisti laiką.
Jei norite sukviesti kartu pabūti didesnę kompaniją svečių, tačiau nesugalvojate, kaip juos užimti – ne bėda. Sodybos šeimininkai, jums pageidaujant, padės suorganizuoti nepamirštamą šventę su temine programa, įvairiomis pramogomis, be to, įmanoma užsisakyti jau pagaminto skanaus ir kokybiško maisto, kuris bus ne tik atvežtas, bet ir skoningai serviruotas. Taigi, atkrinta daugybė organizacinių rūpesčių!
Ilsėtis galima tiek vasarą, tiek ir žiemą

Kaimo turizmo sodyba „Pas lapę“ yra įsikūrusi gana atokiai nuo miesto šurmulio, tad kiekvienam, pavargusiam nuo miesto tempo, sunkaus protinio darbo, nuolatinio streso ar tiesiog retai būnančiam gryname ore, poilsis šioje vietoje garantuotai grąžins jėgas ir žvalumą.

Sodyboje „Pas lapę“ Jūsų laukia natūrali gamta, išpuoselėta aplinka, o jei pasiseks, pavyks pamatyti ir netoli gyvenančią lapių šeimynėlę. Jei gyvų lapių neišvysite, sodybos puošmeną – drožinėtą laputę – tikrai pamatysite.

Dar vienas išskirtinumas – sodyba yra visai netoli Kėdainių miesto, tad iškilus nenumatytoms aplinkybėms, darbas, namai bus pasiekiami ranka. Be to, šią vietą puikiai žino ir taksi firmos, tad prireikus išsikviesti automobilį, taksi firmos vairuotojai be jokių problemų šią vietą suras.
Sodyba yra atvira visais metų laikais – atsipūsti nuo darbų čia galima tiek vasarą, tiek ir žiemą. Atvažiuokite čia ir įsitikinkite, kad gamta graži visais metų laikais!

Ilsėtis sodyboje gera ne tik dviese ar su draugų kompanija – šioje vietoje gerai jausis ir šeimos su vaikais.
Atvykite ir pajuskite ne tik gamtos artumą, bet ir sodybos šeimininkų svetingumą, pamatykite jų pačių savomis rankomis išpuoselėtą sodybą bei pasisemkite jėgų ir teigiamų emocijų!

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.