Šią savaitę iš Kėdainių rajono savivaldybės tarybos pasitraukus keturiems valdančiosios koalicijos nariams darbas Taryboje bus daug sklandesnis. Taip teigia Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius pabrėždamas, kad šie pokyčiai krašto gyventojams atneš daug daugiau naudos. 

Kad pasitraukia iš valdančiosios daugumos pranešė „valstiečiai“ Adelė Štelmokienė ir Algimantas Kižauskas. Taip pat jiems įkandin pasitraukė ir Darius Petrauskas bei Viktoras Muntianas.
S. Grinkevičius šį jau buvusių valdančiosios koalicijos partnerių sprendimą šiandien vertina itin teigiamai, nors buvo laikas, kai buvo tiesiog žmogiškai skaudu.
„Viena vertus, aš šį jų žingsnį laikau išdavyste, tačiau kita vertus, tai jų sprendimas, ir aš jį gerbiu. Tik noriu pabrėžti ir užtikrinti, kad dėl šių keturių politikų pasitraukimo, Kėdainių krašte jokie suplanuoti darbai nesustos ir toliau, o strateginiai ir kiti savivaldybės veiklos klausimai bus sprendžiami taip pat sėkmingai kaip ir iki šiol“, – teigia Kėdainių rajono meras.
Čia pat S. Grinkevičius pabrėžia, kad minėtų politikų palaikymo, nors jie iki šiol ir priklausė valdančiajai koalicijai, nesulaukė jau gana ilgai.

Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius pabrėžia, kad pasitraukus keliems valdančiosios koalicijos partneriams, savivaldybė ir toliau sėkmingai dirbs kraštiečių labui.

„Jau metus laiko jautė, kad šie politikai nerodė jokios iniciatyvos dirbti kartu. Jų pasisakymai rodė, kad mūsų keliai anksčiau ar vėliau išsiskirs. Tačiau ir be jų palaikymo mes sugebame dirbti kraštiečių labui, priimti reikalingus sprendimus ir vykdyti visus prieš pradedant dirbti užsibrėžtus tikslus, kurie yra numatyti valdančiosios koalicijos sutartyje. Kaip dirbome be jų, taip ir dirbsime toliau“, – pabrėžia S. Grinkevičius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.