Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad iš tarnybos atleista Kėdainių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausioji postinė Kristina Boguševičiūtė (gim. 1995 m.), kuri birželį Dotnuvoje įvykus avarijai kartu su kaltininku, policijos pareigūnu Luku Tamošaičiu, pasišalino iš įvykio vietos.

Birželio 13 d. apie 19 val. Dotnuvoje, susidūrus automobiliui „Audi A5“ ir „Opel Corsa“, nesuteikus nukentėjusiai „Opel Corsa“ vairuotojai pagalbos, K. Boguševičiūtė pasišalino kartu su „Audi A5“ vairuotoju L. Tamošaičiu iš įvykio vietos.

Beveik 3 metus dirbančios pareigūnės atžvilgiu buvo pradėtas tarnybinis patikrinimas, ji buvo nušalinta nuo tarnybos. Baigus tarnybinį patikrinimą, pasirašyta išvada, kurioje pasiūlyta už pareigūno vardo pažeminimą atleisti pareigūną iš vidaus tarnybos. Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdyboje dėl eismo įvykio, kurio metu buvo sužalota mergina, toliau atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. 1 d. Atliekami tyrimo veiksmai, siekiant nustatyti visas eismo įvykio aplinkybes ir eismo įvykio kaltininką patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. 1 d. eismo įvykio kaltininkui gresia laisvės atėmimas iki 2 metų.

Taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 228 str. dėl į iškvietimą Kėdainių rajone atvykusių Kėdainių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnų veiksmų įvykio vietoje. Kauno apskr. VPK Kėdainių r. PK Reagavimo skyriaus pareigūnams – tyrėjai R. S. (gim. 1991 m.) ir vyriausiajam postiniui D. Š. (gim. 1978 m.) pareikšti įtarimai dėl piknaudžiavimo. Jų atžvilgiu taip pat atliekamas tarnybinis patikrinimas.

Raginame gyventojus būti pilietiškais ir, turint žinių arba pagrįstų įtarimų apie policijos darbuotojų padarytus, daromus ar ketinamus daryti neteisėtus veiksmus, arba apie kitų asmenų veiksmus, kuriais siekiama paveikti policijos pareigūnus, prašome informuoti“, – ragina Kauno apskr. VPK policijos vadovybė.

Kauno apskr. VPK vadovybės nuomonė netinkamai besielgiančių pareigūnų atžvilgiu yra principinė – pasitvirtinus įtarimams, visais atvejais yra taikomos teisės aktų numatytos poveikio priemonės.

Apie neteisėtus pareigūnų veiksmus galima pranešti Kauno apskr. VPK anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 303 050. Dėkojame, kad neliekate abejingi.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.