Kėdainių lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ vyko tarptautinis praktinis seminaras „Pasaulio pažinimas, taikant netradicinius ugdymo metodus ikimokykliniame amžiuje“, kurio metu buvo dalinamasi gerąja patirtimi. Prieš seminarą Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius susitiko su viešniomis aptarti bendradarbiavimo galimybių tarp Prancūzijos ir Kėdainių ugdymo įstaigų.

Susitikime dalyvavo Kėdainių lopšelio-darželio „Žilvitis“ direktorė Regina Jasinskienė drauge su lektorėmis – Valerie Renault, Paryžiaus Emilio Zolia mokyklos direktore, Malika Meriah, Paryžiaus darželio „La Toupie“ edukatore ir Giedre Cibulskaite-Veršinskiene, Naujosios Sorbonos universiteto dėstytoja-vertėja, knygų autore – pristatė  Prancūzijos švietimo sistemą ir jos ypatumus.

Rajono vadovas S. Grinkevičius džiaugėsi, kad Kėdainiuose vyko tarptautinis praktinis seminaras, skatinantis ieškoti netradicinių ugdymo būdų.
„Manau, kad šiandieninėje Lietuvos švietimo sistemoje turime ieškoti patrauklių ir novatoriškų ugdymo būdų bei metodų. Būtent tarptautinio praktinio seminaro lektorės dalinosi gerąja patirtimi, taip pat domėjosi mūsų švietimo sistemos situacija“, – kalbėjo S. Grinkevičius.

Pasak lopšelio-darželio „Žilvitis“ direktorės R. Jasinskienės, tarptautinio praktinio seminaro, vykdomo pagal ES programą „Erasmus+“ tikslas – mokyti vaikus pažinti pasaulį per eksperimentus ir tyrinėjimus.

Naujosios Sorbonos universiteto dėstytoja G. Cibulskaitė-Veršinskienė pristatė Prancūzijos švietimo sistemą, kurioje specialistai remiasi aiškiu planu ir metodologija. Taip skatinamas vaikų savarankiškumas.

Meras S. Grinkevičius džiaugėsi, kad Kėdainiuose vyko tarptautinis praktinis seminaras ir tikimasi, jog ateityje bus bendradarbiaujama su įvairiomis Prancūzijos ugdymo įstaigomis.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.