Apdovanotieji prezidentūroje (LR Prezidento kanceliarijos nuotr.).

Kovo 29 d.Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pagerbė sportininkus ir jų trenerius, Pasaulio specialiosiose olimpinėse žiemos žaidynėse iškovojusius medalius. Tarp pagerbtųjų – penki Kėdainių specialiosios mokyklos mokiniai ir jų treneriai.

Austrijoje kovo 14–25 dienomis įvyko Pasaulio specialiosios olimpiados žiemos žaidynės. Lietuvos grindų ritulio rinktinė, debiutavusi žaidynėse, laimėjo sidabro medalius. Grindų ritulio rinktinę sudarė penkiolika mokinių, tarp jų ir penki Kėdainių specialiosios mokyklos mokiniai, taip pat jų treneriai: Vida Misevičienė, Rimvydas Mikučiauskas, Rytis Šležys ir Gintaras Čečkauskas.

Prezidentė D. Grybauskaitė pasveikino kiekvieną Lietuvos rinktinės narį ir palinkėjo jiems daug stiprybės, sveikatos ir naujų laimėjimų!

Pasaulio specialiosios olimpiados žiemos žaidynės yra skirtos intelekto sutrikimų turintiems jaunuoliams. Šiemet jose dalyvavo 2 700 sportininkų iš 107 valstybių. Jie varžėsi devynių sporto šakų varžybose.

Lietuvos delegaciją sudarė 38 nariai. Austrijoje vykusioje olimpiadoje Lietuvos sportininkai iškovojo rekordinį skaičių apdovanojimų. Į mūsų šalį buvo atvežti 13 aukso, 7 sidabro ir 3 bronzos medaliai. Apdovanojimus laimėjo slidininkai, sniegbridininkai ir grindų ritulio sportininkai.

Prezidentės spaudos tarnybos ir Kėdainių rajono savivaldybės informacija

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.