Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos pirmenybėse svarbią pergalę svečiuose iškovojo ir tris taškus į savo sąskaitą įsirašė Kėdainių „Nevėžis“, kuris 1:0 (1:0) įveikė „Panevėžį“.

Vienu tašku įveikę panevėžiečius Kėdainių futbolininkai atsigriebė už pralaimėjimą namuose.

Pirmajame šių komandų tarpusavio susitikime pergalę rezultatu 2:1 buvo šventę panevėžiečiai.

Jau 2-ąją rungtynių minutę į „Panevėžio“ vartus krito tiksliai Simono Babiliaus pasiųstas kamuolys, kuris ne tik išvedė kėdainiečius į priekį, bet, kaip vėliau paaiškėjo, ir tapo pergalingu – 1:0. Nors komandos ir aktyviai rungtyniavo puolime bei rezgė pavojingas atakas prie varžovų vartų, tačiau vartų sargai dirbo patikimai ir per pirmąjį kėlinį daugiau įvarčių pasiekti nepavyko, o „Nevėžis“ išlaikė pranašumą – 1:0.

Antroje susitikimo dalyje komandos ir toliau demonstravo apylygį žaidimą, tačiau puolimo galimybes ekipoms apribodavo varžovų gynėjai. Nors panevėžiečiai galėjo rezultatą išlyginti, o „Nevėžis“ taip pat turėjo šansų ir dar labiau pabėgti į priekį, tačiau daugiau įvarčių pelnyti nė vienai iš komandų nepavyko. Pasibaigus rungtynėms „Nevėžis“ šventė pergalę 1:0 bei atsirevanšavo panevėžiečiams už pralaimėjimą pirmajame rate.

Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais namų aikštėje spalio 24 dieną, šeštadienį, 13 valandą su Kelmės „Kražante“.