Ilgametis Kėdainių sporto centro vadovas Arnas Argustas paliko šias pareigas ir priėmęs pasiūlymą nuo šios savaitės pradžios darbuojasi Olimpiniame sporto centre.


Kėdainius palieku su skaudančia širdimi. Tiek metų esu dirbęs sporte. Sporto mokykloje ir treneriu, ir pavaduotoju, ir direktoriumi teko būti. Tačiau gyvenimas eina į priekį, nuėjau dirbti į sferą, apie kurią svajojau“, – „Kėdainių mugei“ sakė A. Argustas.

Jis minėjo, kad sulaukęs pasiūlymo dirbti Olimpiniame sporto centre ilgai nesvarstęs.

„Atsiradus šiai galimybei noriu ja pasinaudoti ir pabandyti, nei visą gyvenimą gailėtis, spėlioti – o kaip būtų buvę, jei nepasirinkčiau“, – sakė A. Argustas.

Sporto specialistas minėjo, kad ypač sunku palikti Kėdainių areną, kurioje teko dirbti nuo pat statybų pabaigos.

„Dėka visos mano komandos šiandien turime puikiai įveiklintą areną. Tai prisidėjo, kad Kėdainiuose iš tiesų vyksta nemažai sportinių bei kultūrinių renginių“, – sakė A. Argustas.

Lietuvos olimpinis sporto centras, kuriame nuo šiol darbuosis A. Argustas, yra Kūno kultūros ir sporto departamento, veikiančio prie Vyriausybės, padalinys.

Jo tikslas – užtikrinti tinkamą valstybės sukurtos ir centrui perduotos valdyti sporto ir gyvenamosios paskirties infrastruktūros eksploatavimą sportininkų rengimo, kūno kultūros ir sporto renginių organizavimo ir kitos visuomenei naudingos veiklos tikslais.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.