Vidaus reikalų ministerija skyrė finansavimą įgyvendinti projektą „Kompleksiškas Pelėdnagių kaimo viešųjų erdvių sutvarkymas“. Tikimasi, kad ši į Pelėdnagių gyvenvietės viešųjų erdvių atgaivinimą nukreipta investicija pagerins gyvenamąją aplinką, pritaikant ją bendruomenės poreikiams ir kuriant patrauklaus gyventi, dirbti ir investuoti miestelio įvaizdį.

Įgyvendinant projektą bus sutvarkyta poilsio ir rekreacinė zona Pelėdnagių kaime, atnaujinant veją, įrengiant mažosios architektūros elementus (suoliukai, šiukšliadėžės ir pan.), atnaujintas aktyvaus laisvalaikio aikštynas, pritaikant bendruomenės poreikiams, įrengti nauji ir atnaujinti susidėvėję pėsčiųjų takai, atnaujinta automobilių stovėjimo aikštelių danga, įrengtas apšvietimas naujai įrengtuose pėsčiųjų takuose, poilsio ir rekreacinėje zonoje. Tikimasi, kad projekto metu pertvarkyta atvirų viešųjų erdvių urbanistinė infrastruktūra taps patrauklesnė ne tik kaimo gyventojams bet ir svečiams, pagerins Pelėdnagių kaimo įvaizdį ir padidins jo investicinį patrauklumą.

Šiuo metu yra baigtas rengti 7 viešųjų erdvių atnaujinimo techninis projektas, netrukus bus vykdomos rangos darbų viešųjų pirkimų procedūros.

Savivaldybės administracijos inicijuoto ir įgyvendinamo projekto „Kompleksiškas Pelėdnagių kaimo viešųjų erdvių sutvarkymas“ vertė  beveik 900 tūkst. eurų, iš kurių daugiau nei 820 tūkst. eurų – ES Europos regioninės plėtros fondo lėšos.

Projektas finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ 08.2.1-CPVA-R-908 priemonę „Kaimo gyvenamųjų vietovių atnaujinimas“.

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.