Primename, kad vadovaujantis Kėdainių rajono savivaldybės tarybos 2015 m. spalio 30 d. sprendimu Nr. TS-255 „Dėl vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą nuostatų tvirtinimo“, Kėdainių miesto ir rajono gyventojai vietinę rinkliavą už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą moka pagal deklaruotą gyvenamąją vietą arba faktinę gyvenamąją vietą. Apie savo faktinę gyvenamąją vietą gyventojai asmeniškai turi informuoti seniūniją, kurios teritorijoje jie gyvena.

Informuojame, kad tie asmenys, kurie yra deklaravę savo gyvenamąją vietą prie Kėdainių rajono savivaldybės, adresu J. Basanavičiaus g. 36, Kėdainiai, ir nėra informavę Kėdainių miesto seniūnijos apie savo faktinę gyvenamąją vietą – pranešimus apie priskaičiuotą rinkliavos mokestį turi ateiti pasiimti į Kėdainių miesto seniūnijos 207 kabinetą. Taip pat primename, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo 2 straipsnio 3 dalimi asmenys, kurie iki šiol nėra seniūnijoms pateikę duomenų apie faktinę savo gyvenamąją vietą, tai turi padaryti iki 2017 m. gegužės 12 d.

Visi Kėdainių rajono savivaldybės gyventojai ir įmonės, susidariusias skolas už atliekų surinkimą ir tvarkymą, privalo padengti nedelsdami, kitu atveju nesumokėta rinkliava iš fizinių ir juridinių asmenų bus išieškoma įstatymų nustatyta tvarka.

Sodų bei garažų bendrijų pirmininkai turi seniūnijai pateikti duomenis, apie sodų ir garažų valdų savininkus iki einamųjų metų sausio 15 d. Laiku nepristačius duomenų – pranešimai už atliekų surinkimą ir tvarkymą gali vėluoti.

Primename, kad mokestis už atliekų surinkimą ir tvarkymą gali būti apmokamas bankiniu pavedimu, Perlo terminaluose, Lietuvos pašte su mokėjimo pranešimu (į Kėdainių miesto seniūnijos sąskaitą AB Swedbank, sąskaitos Nr. LT75 7300 0100 7661 0955, banko kodas 73000, įmokos kodas 54053) arba atvykus į seniūniją (mokėjimo pranešimas nėra būtinas).

Kilus klausimams, prašome kreiptis į Kėdainių miesto seniūnijos 207 kabinetą arba telefonu (8 347) 56 462.

Užsakymo Nr. 82

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.