Haroldas Paldavičius, 3G klasė

Lapkričio 15 -ąją keliaudamas į mokyklą negalvojau, kad dieną praleisiu taip turiningai. Mano lietuvių kalbos mokytoja Laima Juškauskaitė man ir Otonui pasiūlė vykti į Krakių gimnaziją susitikti su Andriumi Tapinu. Buvome girdėję apie jo sukurtą ir vykdomą projektą „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“, todėl negalvodami sutikome. Susitikime klausėmės jo pasakojimo apie save, apie įvairias savo patirtis gyvenime, siekiant savo svajonės. Mus, kaip ir daugumą bendraamžių Krakių gimnazijoje, sudomino ir sužavėjo žinomo žurnalisto įkvepiančios kalbos. Įvairių projektų autorius A. Tapinas tarsi juokaudamas mus vertė patikėti, kad visi galime siekti savo svajonių, tik reikia nebijoti būti ryžtingu ir niekada nepasiduoti – netingėti ir dirbti. Įstrigo jo prisipažinimas: „Savo svajonės siekiau ištisus 15 metų.“.

Otonas Vasilius, 3G klasė

A. Tapinas man visada buvo žmogus iš didžiosios raidės. Žmogus, kurio žodžiai kviesdavo visus susimąstyti. Žmogus, kuris viską, ką turi, uždirbo savo triūsu. Tai – Lietuvos šviesuolis. Todėl mano lietuvių kalbos mokytojai pasiūlius nuvykti į A. Tapino vykdomą projektą „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ aš nedvejodamas sutikau. Ir tai buvo viena iš įsimintiniausių dienų gyvenime. Įkvepiantis ir įtraukiantis žurnalisto, rašytojo, laidų vedėjo tekstas privertė kiekvieną klausytis. Padrąsinimai kurti ir daryti, posakiai ir asmeniškos istorijos kiekvieną sudomino savo originalumu. Žmogus, kuris skatina domėtis, nepasiduoti ir siekti savo svajonės ne nuobodžiu tekstu, bet savo patirtimi, įdomiomis išraiškomis ir supratingumu, visada užkrečia ir kitus. A. Tapinas yra tas žmogus, kuris kuria Lietuvą.

Įkvėpti A. Tapino minčių, vakare dar nuvykome į Kėdainiuose vykusį laidos ,,Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“ filmavimą. Buvome nustebinti ne tik šio žmogaus atvirumo, drąsos svajoti, bet ir padrąsinti, ir įkvėpti.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.