Arnas Amalas.

Arnas Amalas.

Policijos pareigūnai ieško trijų, iš globos namų „Saulutė” savavališkai pasišalinusių jaunuolių. Prašoma visuomenės pagalbos.

Lapkričio 9-osios ryte iš vaikų globos namų „Saulutė“ savavališkai pasišalino Džiugita Kuliešauskaitė, (g. 2001 m.) ir jos sesuo Ugnė Kuliešauskaitė, (g. 2000 m.) Mergaitės savavališkai pasišalina ne pirmą kartą.

Ugnė yra apie 165 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, akys tamsios, plaukai rudai dažyti palaidi. Džiugita yra apie 165 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, akys tamsios, plaukai rudai dažyti, dažniausiai surišti.

Lapkričio 16 d., apie 13.00 val. iš tų pačių namų savavališkai pasišalino ir Arnas Amalas (g. 2001 m). A. Amalas yra apie 165 cm. ūgio, lieso kūno sudėjimo, akys mėlynos, plaukai tamsiai rudi. Dėvėjo tamsiai mėlynos spalvos pūkinę striukę, pilkos spalvos sportines kelnes, avėjo juodos spalvos sportinius batelius. A. Amalas savavališkai pasišalina ne pirmą kartą.

Visus, žinančius apie šių asmenų buvimo vietas, turinčių duomenų apie juos, prašome pranešti Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjai Kristinai Arštikytei, A. Mickevičiaus g. 25, 100 kabinetas, telefonu (8 347) 68 725.

Dėkojame Jums už suteiktą informaciją.

Džiugita Kuliešauskaitė.

Džiugita Kuliešauskaitė.

Ugnė Kuliešauskaitė.

Ugnė Kuliešauskaitė.

Kėdainių r. PK inf.

About The Author

Related Posts

One Response

 1. 33Una

  I must say it was hard to find your site in google.
  You write interesting posts but you should rank your page higher
  in search engines. If you don’t know how to do it search on youtube:
  how to rank a website Marcel’s way

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.