Konkursas Bulgarijoje

Daiva Makutienė džiaugiasi, kad jos vadovaujami dainorėliai tobulėja su kiekviena diena.

Daiva Makutienė džiaugiasi, kad jos vadovaujami dainorėliai tobulėja su kiekviena diena.

Liepos 15–22 d. Kėdainių kultūros centro vaikų popchoro PERLIUKAS, Nociūnų skyriaus vokalinis duetas „GreDa“ ir šeimyninis duetas dalyvavo VII tarptautiniame vaikų ir jaunimo festivalyje-konkurse VOLNA IDEY 2016, kuris vyko Bulgarijoje, Kranevo mieste. Konkurse dalyvavo daugiau kaip 60 kolektyvų iš Baltarusijos, Bulgarijos ir Lietuvos.
Kėdainių kolektyvus konkurso organizatoriai pakvietė sudalyvauti konkurso atidarymo ceremonijoje ir pristatyti nekonkursinį numerį. Buvo neramu, ar suspėsime paruošti daineles, kurių senokai nerepetavome. Per dvi dienas pasiruošėme ir sulaukėme renginio organizatorių padėkų bei gausių plojimų.

Visas pluoštas diplomų
Dalyvavome keturiose konkurso kategorijose: solistų, duetų, ansamblių ir popchorų. Popchoras PERLIUKAS, solistė Vytautė Makutytė, scenoje viską atliko taip, kad komisija nesuabejojo jų gebėjimais, neturėjo jokių priekaištų ir įvertino I laipsnio laureato diplomais. Solistai Kipras Makutis, Neda Čepaitė ir Reda Jonikaitė bei Nociūnų skyriaus vokalinis duetas „GreDa“ apdovanoti II laipsnio laureato diplomais.
PERLIUKUI – aukščiausias apdovanojimas

Bulgarijoje Kėdainių kultūros centro vaikų popchoras PERLIUKAS įvertintas aukščiausiu konkurso apdovanojimu „Auksine banga“.

Bulgarijoje Kėdainių kultūros centro vaikų popchoras PERLIUKAS įvertintas aukščiausiu konkurso apdovanojimu „Auksine banga“.

Vyko dar viena itin gražiai surengta apdovanojimų ceremonija – krištolinės, sidabrinės ir auksinės taurės įteikimas. Tarptautinių renginių agentūros „Cultural tours.LT“ organizatoriai paskelbė, jog bus apdovanoti tik penki šauniausi konkurso VOLNA IDEY 2016 kolektyvai. Labai apsidžiaugėme išgirdę, kad Kėdainių kultūros centro vaikų popchoras PERLIUKAS kviečiamas į sceną ir yra įvertintas aukščiausiu konkurso apdovanojimu „Auksine banga“. Kas dėjosi vaikų širdelėse, kai jie laikė rankose pagrindinį konkurso prizą!

Pramogos
Konkurso VOLNA IDEY 2016 organizatoriai kiekvieną dieną organizavo įvairiausias pramogas. Liepos 16 d. dalyvavome lauko baseine organizuojamame renginyje „Šou ant vandens“. Kiekvienas kolektyvas turėjo paruošti prisistatymą vandenyje. Liepos 17 d. rytą dalyvavome nuostabioje spalvų fiestoje, kur šokio metu dalyviai sukėlė maistinių dažų dulkių debesį, taip nusispalvinę ne tik savo drabužius, bet ir patys save.
Aplankėme nepaprasto grožio botanikos sodą ir rūmus – buvusios Rumunijos karalienės Marijos rezidenciją. Grožėjomės įspūdingais Kaliakros iškyšulio vaizdais. Daug įspūdžių patyrėme plaukiodami laivu Juodojoje jūroje.

Išvyka į tarptautinį konkursą jauniesiems dainininkams buvo įdomi ir naudinga.

Išvyka į tarptautinį konkursą jauniesiems dainininkams buvo įdomi ir naudinga.

Dėkingi už kelionę
Už šią kelionę dėkoju vaikučių tėveliams. Jie ne tik išleido savo vaikus vykti į konkursą, bet patys lydėjo juos, nepaisydami didelių finansinių išlaidų.
Visi esame labai dėkingi rėmėjams: Kėdainių rajono savivaldybės administracijai, LR Seimo narei, žemės ūkio ministrei Virginijai Baltraitienei, labdaros ir paramos fondui „Viltis-Vikonda“, ūkininkams Virgilijui ir Ilonai Kuprevičiams, LR Seimo nariui Viktorui Fiodorovui, taip pat Kėdainių kultūros centro direktorei Onai Mikalauskienei už pasitikėjimą ir suteiktą galimybę lengvai pasiekti Vilniaus oro uostą.
Išvykdami pažadėjome grįžti su pergale. Mes tai padarėme – į Kėdainius pargabenome ne tik daug diplomų, bet ir „Auksinę bangą“.

Daiva Makutienė, popchoro „Perliukas“, dueto „GreDa“ ir šeimyninio dueto vadovė

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.