Ar klausei kada gyvos muzikos valtyje? Ant vandens? Prisipūsk čiužinį, čiupk valtį ar baidarę ir liepos 8 d. 20 val. atvyk prie Akade­mijos tvenkinio!

Stepo saloje koncertuos džiazuojantys, bliuzuojantys ir dainuojantys atlikėjai: muzikinių improvizacijų dirbtuvės su Jonu Stankevičiumi priešakyje, dainuojamosios poezijos konkursų laureatas Valentinas Abarius.
Kaip jie ten pateks? Ogi valtimi!
Kodėl tai Stepo sala? Ogi kažkadaise buvo toks Stepas, kurio mylimoji gyveno šalia Akademijos tvenkinio. Ir atplaukdavo vakarais Stepas į salą kartu su gitara, ir dainuodavo mylimajai ilgesingas dainas… Tačiau Stepui teko vykti į kariuomenę. Grįžęs jis rado mylimąją su kaimynu Antanu ir pulkeliu vaikučių. Niekas nežino kur dabar yra Stepas.
Visų kartų klausytojų lauksime valtyse ar ant kranto. Sausumos variantui pasirūpinkite sulankstomų kėdžių, pledukų. Visais atvejais pasirūpinkite termosu, sumuštiniais bei gera nuotaika!
Būtina sąlyga renginio svečiams – su visais sveikintis, pažindintis, būti pilietiškais!
Prieš renginį bus galimybė išsinuomoti baidarę. Jomis pasirūpins baidarių nuomotojai, jų kontaktus rasite Feisbuko renginyje „Stepo sala“. Baidares rekomenduojame rezervuoti iš anksto.
Viešas alkoholio vartojimas renginio metu nebus toleruojamas.
Organizatorius asociacija „Sveiki Kėdainiai“. Renginys yra projekto „Sveiki, piliečiai!“ dalis. Projektą finansuoja Kėdainių rajono savivaldybė, www.kedainiai.lt.
Renginį remia: bendrovės „Meisteris“, „ŠamŪkis“, „Grynė“.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.