Gegučių gatvėje įsikūrusioje „Gruziniškų čeburekų“ užkandinėje visą dieną čirška čeburekai – tai vienas mėgsta­miausių kėdainiečių patiekalų panorus greitai, skaniai ir sočiai pavalgyti. Populiarios užkandinės meniu netrukus papildys tradicinė gruziniška charčio sriuba, tad ryškių skonių ir aromatų mėgėjai galės mėgautis dar sotesniais pietumis.

Kepėjas – gruzinas
Čeburekus kepantis Genadi Balkhamishvili aštuonetą metų sukasi virtuvėje prie šio iš pirmo žvilgsnio paprasto, tačiau miklių rankų ir kulinarinės nuojautos reikalaujančio patiekalo. Per šį laiką čeburekų kepėjas išbandė ir atrinko klientų mėgstamiausius įdarus. Tad dabar užkandinėje galite paskanauti ką tik iškeptų čeburekų su populiariausiais mėsos, sūrio arba jų mišinio įdarais, taip pat pasirinkti skirtingo aštrumo įdarą: švelnesnį arba aštrų, gausiai pagardintą pipirais.
Garsusis gruzinas kėdainiečiams neseniai pasiūlė naujieną – čeburekus su parūkyta šonine, o netrukus, klientų pageidavimu, užkandinėje garuos ir aštroka, rūgštoka, aromatinga charčio sriuba su jautiena.

Tešlą maišo rankomis
Kaip iškepti gardų čebureką? Visų paslapčių tikriausiai neatskleis nė vienas virtuvės meistras, tačiau „Gruziniškų čeburekų“ užkandinėje, kaip teigia jos šeimininkai, didžiausias dėmesys skiriamas produktų kokybei ir šviežumui. Visi produktai dienos gamybai atvežami iš ryto, mėsa malama rankomis, naudojamas tik tikras sūris, o ne pakaitalai, kokybiškas aliejus. Tešla minkoma iš aukščiausios kokybės miltų – juos kepėjas kruopščiai atsirinko pats. Gamyboje nenaudojama jokių priedų. Gruziniški čeburekai – tikras rankų kūrinys, nes jų gamintojas tešlą maišo pasitikėdamas tik savo rankomis.

„Gruziniški čeburekai“ įsikūrę adresu Gegučių g. 17 – 80. Telefono numeris užsakymams 8 606 17681.
Darbo laikas: pirmadieniais–penktadieniais nuo 10.30 iki 18 val. Šeštadienis, sekmadienis – poilsio dienos.

Užsisakykite iš anksto
Per aštuonerius veiklos metus gruziniški čeburekai įgijo ištikimų gerbėjų ir subūrė nuolatinių klientų ratą. Klientai vertina patiekalo skonį ir kokybę. Čeburekai iš anksto nekepami ir nešildomi – klientai juos gauna karštutėlius, tiesiai iš keptuvės. Todėl, kad netektų ilgai laukti, šeimininkai pataria norimą kiekį čeburekų užsisakyti iš anksto. Ypač – pietums, nes tokiu metu užkandinėje gausu lankytojų. Kainos tikrai nedidelės, tad papietausite sočiai ir skaniai, nenuskriausdami savo piniginės.


Per aštuonerius veiklos metus gruziniški čeburekai įgijo ištikimų gerbėjų ir subūrė
nuolatinių klientų ratą. 


O didžiausius šio patiekalo mėgėjus „Gruziniškų čeburekų“ užkandinės šeimininkai kviečia priimti iššūkį ir pralenkti daugiausia čeburekų vienu kartu suvalgiusį kėdainietį. Jis įveikė keturis, o jei galite daugiau – esate kviečiami pasivaržyti. Nugalėtojas vieną kartą per savaitę čeburekais mėgausis nemokamai!

About The Author

Related Posts

5 komentarai

 1. Zofija

  O kaip visa laiptines aikstele apsnerkstė,kokia aplinka,koks šaligatvis .pazvelkit kitur kur daugiabučiuose turi imones kaip tvarkosi.Skanu bet ir geda kai eina kaimynai plauna aikstele renka siuksles.

  Atsakyti
 2. Kaimynas

  Sveiki. Nu žinokit net nemiela gyventi tokiu maisto ruošėjų kaimynistėje, kai nėra visiškai tvarkoma aplinka kuria apteršia nuolatos šios užkandinės lankytojai. Nuolatos pritaškiti riebalai, bei primėtitos servetėlės, bei sklindantis nemalonus kvapas iš užkandinės.

  Atsakyti
 3. Vardenis pavardenis

  Oi kaip faina!! O kaip namo gyventoju nuomone kam nors idomi? Negana taukais smirda dar kvapu dasides. Laiptine taukuota paskendus siukslese , suoliukai panaikinti! Masinos puses gyventoju sudauzytos kieme vietos nerasi per ju klijentus. Nemanau kad tokia imone gali aplamai buti daugiabutyje! Net savo siuksledezes lauke neturi! Jei gavot leidimus kepti virti tai gaukit leidimus savo suoliukams pastatyti!!! Nes gyventoju nuomones niekas neklause kiek zinau!!

  Atsakyti
 4. Vaida

  Zmones jus cia is pavydo sitaip? ,jei sekasi zmogui tai butinai reik ji apsmeisti…kalbat kai apie didziausia savartyna padaryta,net juokas ima laiptinej gal kepa kad nutaskyta laiptine? NEGAVIDEKIT sekmes zmogui versle!

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.