„Kitokia pamoka Danijoje“ – tęstinis Kalbų mokyklos ketvirtų–penktų klasių mokinių projektas. Pernai mokiniai kartu su mokytoja Ieva Brazauskaite-Zubavičiene plaukė į Švediją laivu ir aplankė „Kreativum“ mokslo centrą, o šiemet 10 kalbinukų, 5 tėveliai ir mokytoja pasirinko kitą transporto priemonę ir gegužės 19–20 dienomis lėktuvu skrido į Danijos sostinę Kopenhagą.

Ten aplankė nepaprasto grožio senamiestį, nacionalinį Danijos akvariumą „Blue planet“ bei, žinoma, Tivoli atrakcionų parką, iš kurio nesinorėjo išeiti. Kupini įspūdžių visi pasižadėjo čia dar sugrįžti. O kad būtų galima įvertinti anglų kalbos žinias, mažiesiems kalbinukams buvo parengtos užduotys, kurias jie turėjo įvykdyti viešėdami svetimoje šalyje. Pavyzdžiui, nusipirkti traukinio bilietą, paklausti kelio, užsisakyti maisto kavinėje, rasti kelią į viešbutį, rasti savo skrydžio vartus oro uoste ir t.t.

Mokytoja džiaugiasi ir didžiuojasi savo mokiniais, kuriems užduotis atlikti sekėsi puikiai. Kelionėje ne vienas įsitikino, kad keliaujant mokomasi anglų kalbos žinias taikyti praktiškai, kelionės ugdo keliavimo, komunikacinius, interkultūrinius, mokėjimo dirbti komandoje įgūdžius.

„Dėkoju kartu keliavusiems tėveliams už organizuotumą, bendradarbiavimą ir palaikymą, – sako mokytoja Ieva. – pavargę, bet be galo laimingi ir pilni įspūdžių sutarėme, kad kitą gegužę keliausime vėl.“

Dalinamės savo kelionės akimirkomis ir siūlome neakivaizdžiai paviešėti Danijoje kartu su mumis.

Kėdainių kalbų mokyklos anglų kalbos mokytoja Ieva Brazauskaitė-Zubavičienė

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.