Ne blizgučiai, prabanga ar demonstruojama gausa suteikia šventei spindesio. Šventė spindi tuomet, kai ji kuriama spindinčiomis akimis ir šir­dimi, kūrybiškai, iš savęs ir kitų reikalaujant maksimalaus profesionalumo, siekiant tobulumo. Su tokiu užsidegimu jau trečius metus Kėdainiuose dirba „Spindinčių švenčių studija“, kėdainiečiams ir ne tik jiems padedanti surengti svajonių šventes – nuo kuklios šeimos vakarienės iki grandiozinio renginio.

„Ši veikla atima daug energijos, neišvengiame ir kūrybinių krizių, bet kai pamatome galutinį rezultatą ir girdime susižavėjimo šūksnius, tai tampa geriausiu atpildu“, – šypsosi Inga Šmigelskienė (kairėje) ir Jovita Verikienė.

„Ši veikla atima daug energijos, neišvengiame ir kūrybinių krizių, bet kai pamatome galutinį rezultatą ir girdime susižavėjimo šūksnius, tai tampa geriausiu atpildu“, – šypsosi Inga Šmigelskienė (kairėje) ir Jovita Verikienė.

Aistra tapo verslu
„Visada mėgome rengti gražias šventes savo šeimoms ir artimiems draugams, o, gimus vaikams, tam atsirado ir daugiau poreikio, ir noro“, – šypsosi „Spindinčių švenčių studijos“ įkūrėja Inga Šmigelskienė. Šią idėją jauna moteris įgyvendino su bendraminte Jovita Verikiene, kurią vadina auksinių rankų meistre – Jovita iš popieriaus kuria nuostabias šventines dekoracijas: kvietimus, stalo korteles, atvirukus, albumus ir dar daug įvairios šventinės atributikos.
„Pamanėme – jei mums tai patinka ir to reikia, tai galbūt tokios paslaugos reikės ir kitiems kėdainiečiams? Tiesa, skeptikų buvo nemažai, tačiau aš tikėjau, kad bus žmonių, kurie taip pat mėgsta stilingas, be rūpesčių vykstančias šventes, kurie neturi laiko, noro ar tiesiog gebėjimo kurti, kad šventė keltų pasigėrėjimą jiems patiems ir svečiams“, – sako I. Šmigelskienė.

„Spindinčių švenčių studijos“ dėka kiekviena šventė tampa stilinga ir unikali.

„Spindinčių švenčių studijos“ dėka kiekviena šventė tampa stilinga ir unikali.

Dvi kūrybingos moterys pradėjo nuo šeimos švenčių – gimtadienių, jubiliejų, krikštynų – organizavimo. Geri atsiliepimai buvo puiki reklama, socialiniame tinkle „Facebook“ gausėjo darbo rezultatus atspindinčių nuotraukų. „Niekada sąmoningai nesiekėme pereiti prie vestuvių planavimo ir organizavimo. Bet taip atsitiko savaime – surengėme vienas, antras vestuves, ir mūsų ėmė ieškoti ne tik kėdainiečiai, bet ir užsakovai iš visos Lietuvos“, – prisimena pašnekovė, šiuo metu su kolege planuojanti vestuves ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. „Tai iššūkis, bet jis skatina tobulėti, tiesiog jaučiam azartą“, – šypsosi ji.

„Spindinčių švenčių studija“ padeda surengti svajonių vestuves.

„Spindinčių švenčių studija“ padeda surengti svajonių vestuves.

Reikia ir jausmo, ir darbo
Tam, kad šventė iš tiesų suspindėtų, abi kolegės dirba sunkiai, neretai – ir naktimis. Jos rūpinasi šventės planavimu, organizavimu, dekoravimu ir netgi, pageidaujant, gali koordinuoti visą renginį. Pašnekovė juokiasi, kad pirmasis idėjų generatorius – visagalis internetas, kuriame švenčių vaizdai skrieja vienas paskui kitą taip, kad kartais imi abejoti: ar čia „Spindinčių švenčių studijos“ kurtos šventės akimirka, ar kieno nors kito.
„Tačiau laikomės taisyklės nekopijuoti, – tvirtina I. Šmigelskienė. – Žinoma, šventė yra ne mūsų, o užsakovo, todėl turime įgyvendinti idėją, su kuria žmogus ateina. Tačiau mes perleidžiame tą idėją per savo pirštus, jausmus ir sukuriame kaskart individualiai pritaikytą, savitą istoriją. Tai lyg ta pati vizija, tačiau jūs ir aš matysime ją skirtingai. Labai smagu, kai užsakovai kreipiasi į mus vos išsirinkę šventės datą – taip jie sutaupo laiko, neretai išvengia nereikalingų išlaidų bei klaidų, gauna ypač naudingos informacijos bei patarimų.
Dirbdamos mes pasineriame į fantazijų ir svajonių pasaulį, tačiau imame elementų ir iš gamtos, močiutės kiemo ar mamos namų. Labai smagu, kada į darbus kimba ir patys užsakovai. Buvo ne vienas azartiškai į šventės rengimą įsijungęs jaunikis, kuris džiaugėsi mūsų idėjomis ir ėmėsi jas įgyvendinti.“

Prabanga, tampanti būtinybe
Verslininkės pripažįsta – taip, švenčių organizavimas yra prabangos paslauga. Tačiau šiais laikais, kai šeimos sukasi nesibaigiančių darbų rate, tai padeda taupyti laiką. Profesionaliomis švenčių organizavimo paslaugomis linkusios naudotis ir įmonės. „Spindinčių švenčių studijos“ kolektyvas pasirūpina renginiu nuo pradžios iki pabaigos: šventės idėja ir kvietimais, dekoruoja stalus, apipavidalina sceną ir kitas erdves, koordinuoja šventės ceremoniją.Daryti, kas nepadaroma, siekti nepasiekiamo, gardžiuotis tuo, kas be skonio, elgtis su nereikšmingu kaip su svarbiu, iš mažo padaryti, kad būtų gausu, į priešiškumą atsakyti nuoširdumu; tikėtis, kad gali būti sunku, nors kol kas lengva, mažus pasiekimus paversti dideliais, kurti ir svajoti su jumis kartu – nuoširdžiai, „Spindinčių švenčių studijos“ komanda.

„Spindinčių švenčių studija“ laukia ne tik dideles šventes rengiančių užsakovų. „Esame labai lanksčios, – sako pašnekovė. – Nebijokite klausti, užeikite pas mus, bendraukime ir tikrai rasime geriausią sprendimą.“
Šventė – tai visuma, tvirtina I. Šmigelskienė, todėl į ją besikreipiantiems žmonėms ji pataria ir pasiūlo sodybas, floristus, maisto, desertų ar stilingų kokteilių tiekėjus, fotografus, vedėjus, muzikantus, kirpėjus, visažistus – patikimus ir tikrus savo srities profesionalus.

Kruopščiai apgalvojama kiekviena dekoro detalė.

Kruopščiai apgalvojama kiekviena dekoro detalė.

Reikalavimai sau – milžiniški
„Nemėgstame kartotis, vis sukame galvas, ką naujo sugalvoti, – prisipažįsta švenčių rengėja. – Tačiau vienodų švenčių ir nebūna: juk iki vestuvių su užsakovais bendraujame beveik metus, internetu dalinamės idėjomis ir ankstų rytą, ir naktį. Per tuos metus imi pažinti žmones – jų pomėgius, veiklą, profesijas. O tada ima ir atsiranda ta „vinutė“, šventės koncepcija, nuo kurios viskas prasidės… Tas užsimezgęs ryšys ir pasitikėjimas nenutrūksta ir po šventės, bendraujame toliau.“

Šventės akimirka – lyg iš pasakos.

Šventės akimirka – lyg iš pasakos.

Štai vieną įsimintiną idėją „pasufleravo“ jaunųjų pomėgis – po ceremonijos bažnyčioje, pavaišinę svečius prie bažnyčios, grojant gyvai muzikai, jaunieji išskrido… oro balionu. O štai kitas jaunikis svajojo, kad šventės stalas ir aplinka „skęstų“ gėlėse – žinoma, šis noras buvo įgyvendintas, tačiau nemažiau įspūdinga buvo ir šventės sąmata. Prabangesnes, „svajonių vestuves“ labiau linkę rengti užsienyje gyvenantys lietuviai. Šiaip lietuvaičiai yra gana konservatyvūs, net jei jaunieji tikrai pašėlę, jie vis tiek dažnai pageidauja klasikinių vestuvių, neiššaukiančių pastelinių spalvų suknelių.

Susitikime kalėdinėje mugėje!
Na, o kol vestuvių sezono įkarštis pasibaigęs, „Spindinčių švenčių studija“ ima rengtis Kalėdoms: pinami kalėdiniai vainikai, gaminami šventiniai atvirukai-dėžutės šokoladui, laukiama užsakymų šventiškai apipavidalinti parduotuvių vitrinas, sukurti kalėdinę nuotaiką įmonėse ir namuose.
Įsigyti „Spindinčių švenčių studijos“ kurtų kalėdinių vainikų ir dekoracijų kėdainiečiai ir miesto svečiai galės gruodžio 18 dieną Kėdainių arenoje vyksiančioje kalėdinėje mugėje, nuo 9 val.
„Laukiame jūsų ne tik mugėje, bet ir mūsų studijoje, kuri įsikūrusi J. Basanavičiaus g. 73-32. Čia galite ne tik įsigyti gražių dekoro elementų vaikų ir kitoms šeimos šventėms, bet ir išsinuomoti visą šventės dekoravimui reikalingą inventorių – dekoro elementus, indus, vazas, žibintus, lentynėles ir kita“, – kviečia I. Šmigelskienė.
Jei jums patinka mūsų požiūris, ieškokite mūsų darbų Facebook‘e, rašykite, skambinkite ir jums svarbią šventę paversime sustabdyta laimės akimirka – apgalvota, suplanuota, papuošta, gausia gražiausių emocijų ir staigmenų! Mūsų telefono numeriai: 8 612 89648 (Inga), 8 678 65243 (Jovita).

9 komentarai

 1. Prr

  tai kad didzioji dalis atributikos , stalo korteliu ir visu smulkmenu is kinieciu atsiusta , ir su 200% antkainiu stumiama …

  Atsakyti
   • Prr

    Pati is uzsienio daug siunciuosi ir matau kiek siuntu gauna “spindinciu svenciu studija “:)))

  • Genka

   To PRR: jeigu jau taip, tai prašau pateikite šaltinį, kaip įrodymą iš kur tai siunčiama, o priešingu atveju užsičiaupkit ir nepavydėkit.

   Atsakyti
   • Prr

    Aliexpress , Genka . Visos zvakides , didzioji dauguma kvietimu , dezutes saldainiams , visokia gimtadienio atributika . Genka atsimerkit , siais laikais “copy-paste” vadinama stiliumi
    Ciaupikyt savo vyra …

   • Genka

    klausyk gluše, aš matau, kiek žmona dirba ir ką, medžiagas darbui visi perka, net tu tušinukus ( pati juk nesigamini ), o stilių irgi iš kinų siunčias? puokštes irgi kinai daro? visą šventę paruošia ir viską sudiriguoja irgi kinai??? tad sedėk savo siuntom apsivertus ir nejuodink sunkiai ir daug dirbančių žmonių.

 2. Judita

  Na jau, na jau…Šios merginos dirba kruopščiai, atsakingai ir jokių kiniečių atributikų stumdymu… Viskas gaminama jų rankomis, esu 100% tikra.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.