Šiandieninis gyvenimo tempas, įsipareigojimai darbe ir šeimoje moterims palieka mažai laiko pasirūpinti savo išvaizda. Tačiau nepriekaištingai atrodyti trokšta tiek jaunos merginos, tiek brandaus amžiaus moterys.  Įgyvendinti šią svajonę gali meistriškai atliktas šiuolaikinis ilgalaikis makiažas, dar kitaip vadinamas mikropigmentacija.

„Mikropigmentacija – puiki išeitis moterims, kurios nori visada atrodyti nepriekaištingai“, – sako kosmetologė Laura Kaminskienė, šią procedūrą atliekanti grožio salone „Saulės namai“.

Suteikia pasitikėjimo savimi
„Mikropigmentacija ant veido odos – tai procedūra, kurios metu paryškinami gražiausi moters bruožai, atliekama jų korekcija, ir visa tai atrodo labai natūraliai“, – pasakoja šią technologiją taikanti kosmetologė Laura Kaminskienė, dirbanti mūsų mieste, grožio salone „Saulės namai“, esančiame Ramybės skvere 1-1.
Mikropigmentacija padeda paryškinti antakius, akis ir lūpas, pakoreguoti jų linijas, mat žmogaus veidas dažnai būna asimetriškas. Po procedūros antakiai tampa lygūs, norimos formos, akys tarsi „atsiveria“, tampa ryškesnės, lūpos – labiau gundančios, o visas veidas – linksmesnis. Kosmetologė siūlo išbandyti naujovę – akių šešėliavimą: „Viršutinę akies voko dalį galite paryškinti ne tik klasikine linija, bet ir švelnesniu ar ryškesniu šešėliu.“
Pašnekovė džiaugiasi, kad moterys po procedūros labiau pasitiki savimi, nebegaišta rytais prie veidrodžio – kai tvarkingi antakiai, linksmesnės akys, ryškesnės lūpos, tereikia perbraukti tušu per blakstienas ir galite bėgti į darbą ar tvarkyti kitų reikalų.

Atliekant lūpų kontūro mikropig­mentaciją, galima koreguoti lūpų formą, atstatyti jų simetriją.

Grožį pabrėžia kuo natūraliau
Mikropigmentacijos procedūros metu į odą specialiomis adatėlėmis įleidžiamas pigmentas, kuris odoje išsilaiko apie dvejus metus. „Dirbu su sertifikuotomis, kokybiškomis priemonėmis, todėl moterys gali nesijaudinti, kad blukdamas pigmentas pakeis atspalvį“, – patikino kosmetologė Laura.
Savo klientėms kosmetologė rekomenduoja grožį pabrėžti kuo natūraliau, subtiliai. Ji primena, kad prieš daugelį metų ilgalaikis makiažas buvo atliekamas gilesniame odos sluoksnyje, spalva būdavo labai ryški, labiau traumuojama oda. Technologijos tobulėja, tad sukurtos mikro adatėlės, su kurių pagalba pigmentas įvedamas į viršutinį odos sluoksnį, mažiau traumuojama oda, todėl toks ilgalaikis makiažas atrodo labai natūraliai.

Po procedūros akys tampa išraiškingesnės.

„Pirmiausia su kliente aptariame, kokio rezultato ji tikisi, paskui, atsižvelgdama į jos veido formą, piešiu eskizus, kol randame tinkamiausią“, – pasakoja kosmetologė, turinti ir menininkės gyslelę.
Antakių, akių arba lūpų ilgalaikio makiažo procedūra trunka nuo vienos iki dviejų valandų, tad kai kurios moterys suspėja pasidailinti net per pietų pertrauką. Procedūra yra neskausminga (naudojamas nuskausminamasis kremas), o po jos galima gyventi įprastu ritmu. Tačiau vieną savaitę reikia saugoti sritis, kurioms atlikta procedūra: negalima jų šlapinti, kaitintis pirtyje, degintis soliariume. Pradžioje spalva bus ryškesnė, o galutinis rezultatas išryškės po dviejų savaičių.

Ilgalaikis makiažas antakiams suteikia gražią ir natūralią išvaizdą.

Procedūra – saugi
„Tai saugi ir odai nekenkianti procedūra, nes dirbu su sertifikuotais produktais, kurie tinka ir diabetu sergančioms moterims. Labai smagu, kai galiu padėti moterims, patyrusioms onkologinę ligą, vėl tapti gražioms“, – jautriai kalbėjo kosmetologė.
Ilgalaikis makiažas atliekamas 18 metų ir vyresnėms moterims, o amžiaus ribų moteriai, norinčiai būti gražiai, nėra – į kosmetologę kreipiasi ir senjorės, kurioms beveik aštuoniasdešimt. „Labai džiugu ir pagirtina, kad savimi rūpinasi ir vyresnio amžiaus moterys, – sako specialistė. – Amžius tam nėra kliūtis. Pavyzdžiui, jei labai užkritę vokai, galima liniją vesti palei blakstienas ir taip paryškinti žvilgsnį. Visada stengiuosi, kad jis taptų linksmesnis. Vyresnėms moterims ypač aktualu antakiai, o mikropigmentacija yra puikus sprendimas. Yra įvairių technikų – nuo labai natūraliai atrodančios antakių plaukelių imitacijos iki pudrinio šešėliavimo.“

Kosmetologė siūlo išbandyti naujovę – akių šešėliavimą.

Kiek laikysis spalva, priklauso ir nuo gyvenimo būdo. Jei moteris mėgsta kaitintis saulėje, eiti į soliariumą, atlikti veido valymo procedūras arba linkusi daugiau prakaituoti, natūralu, kad tai paspartina spalvos blukimą. Turi įtakos ir pats organizmas – jeigu oda riebi, spalva laikosi šiek tiek trumpiau, o patvaresnė ji ant sausos ir ant brandžios odos.
Mikropigmentacijos procedūra antakių, akių srityje kainuoja 120 eurų, lūpoms – 150 eurų. Kovo ir balandžio mėnesį galite pigiau išbandyti naujovę – akių šešėliavimą, kuris akcijos metu kainuoja 120 eurų vietoje 150.

Naujovė – šalinimas lazeriu
Pašnekovė pabrėžė, kad nutarus paryškinti ar pakoreguoti veido bruožus reikia pasirinkti patyrusį meistrą, pasidomėti, ar jis dirba su sertifikuotomis medžiagomis, kad vėliau netektų mokėti už ilgalaikio makiažo naikinimo procedūras. Pavyzdžiui, dėl netinkamos spalvos parinkimo ar netinkamų pigmentų naudojimo odoje antakių spalva tampa raudona, melsva ar dar kitokia.

Kosmetologė L. Kaminskienė naujos kartos lazeriu šalina ilgalaikį makiažą ir tatuiruotes.

„Labai dažnai sulaukiu klienčių, prašančių ištaisyti kitų meistrų padarytas klaidas – skirtingos arba netinkamos formos antakius, pasklidusį odoje akių linijos pigmentą. Tačiau kai kada padėti nebeįmanoma – ilgalaikį makiažą reikia naikinti. Tokias problemas galima ištaisyti tik lazerio pagalba. Todėl apsisprendžiau ir įsigijau ilgalaikio makiažo ir tatuiruočių naikinimo lazerį, baigiau mokymus, kad galėčiau su juo dirbti, – pasakojo patyrusi kosmetologė. – Labai džiaugiuosi, kad rinkoje atsirado šis naujos kartos lazeris, pritaikytas veido procedūroms.“
Šio aukštos kokybės lazerio impulsai maksimaliai greitai panaikina pigmentą, nepalieka randų. Ilgalaikio makiažo naikinimui pakanka vienos– trijų procedūrų, tatuiruotės – daugiau. Šios paslaugos kaina – nuo 50 eurų.
Pasak kosmetologės, dirbant šioje srityje reikia nuolat tobulėti, sekti ir įsisavinti naujoves, tad ji nuolat dalyvauja seminaruose ir mokymuose, stažuojasi užsienyje. „Mikropigmentacija – labai atsakinga procedūra, reikalaujanti žinių, patirties, tikslumo“, – sakė pašnekovė.

Su kosmetologe Laura galite susisiekti telefono numeriu 8 612 39 141.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. ilgalaikis makiazas

    Esu pasidariusi mikropigmentaciją ir negaliu atsidžiaugti. Rytais nebereikia ilgai stovėti prie veidrodžio, o anksčiau ilgai tvarkydavausi savo išretėjusius antakius. Turint tokią problemą, kaip aš, tai tikrai išsigelbėjimas.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.